Materiał Partnera
 Profesjonalna pomoc w prowadzeniu księgowości - Biuro Rachunkowe Danella Grażyna Gryczka

Profesjonalna pomoc w prowadzeniu księgowości - Biuro Rachunkowe Danella Grażyna Gryczka

Myślisz o otworzeniu własnego biznesu, ale przerażają cię sprawy kadrowo-księgowe? Wielu młodych przedsiębiorców już na starcie napotyka na problemy związane  z formalnościami czy chociażby wyborem formy opodatkowania działalności. Profesjonalne biura księgowe i rachunkowe oferują kompleksowa pomoc – od założenia działalności, po sprawy kadrowo-płacowe. Poznaj usługi biura rachunkowego Danella Grażyna Gryczka.

Usługi księgowe oferowane przez specjalistów

Dobra księgowa to nieoceniona pomoc w firmie. Stale zmieniające się przepisy, sztywne wymogi i konieczność dotrzymywania terminów to często sprawy, które nas przerastają. Z tego względu nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym wydaje się doskonałym pomysłem. Doświadczeni specjaliści z zakresu rachunkowości, księgowości i kadr zajmą się na bieżąco takimi sprawami firmy, jak prowadzenie ewidencji środków trwałych i sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych.

Biuro Rachunkowe Danella Grażyna Gryczka przygotowuje także sprawozdania statystyczne oraz analizy finansowe. Ponadto pomaga w wyprowadzeniu firmy z zaległości oraz organizacji inwentaryzacji. Specjaliści mogą także dokonywać rozliczenia opłat środowiskowych, a ponadto:

  • sporządzają wnioski kredytowe,

  • wykonują audyty podatkowe,

  • reprezentują klientów przed US,

  • przygotowują deklaracje ZUS,

  • prowadzą sprawy kadrowo-płacowe.

Biuro księgowo-rachunkowe z Warszawy świadczy kompleksowe usługi finansowe dla firm każdej wielkości.

Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Obsługa kadrowo-płacowa firmy oferowana przez Biuro Rachunkowe Danella Grażyna Gryczka obejmuje szereg czynności związanych z zatrudnianiem i rozliczaniem pracowników. Wykwalifikowana księgowa przygotuje listę płac oraz umowy o pracę, wystawi świadectwo pracy czy sporządzi odpowiedni aneks przy przedłużeniu zatrudnienia. Specjaliści z firmy wyjaśniają, że:

Samodzielne rozliczanie listy płac czy innych dokumentów może być trudne i czasochłonne, a co gorsza, może prowadzić do popełnienia błędów. W celu uniknięcia tego ryzyka warto zlecić takie prace profesjonaliście. Pracownik naszego biura rachunkowego zajmie się wszelkimi rozliczeniami i z pewnością wykona je prawidłowo.

Biuro gwarantuje sprawne zarządzanie zasobami ludzkimi i doradztwo z ekspertami z zespołu HR oraz rzetelne porady i pomoc w prowadzeniu firmy od strony kadrowej. Usługi oferowane są na najwyższym poziomie -  nieustannie podnoszone kwalifikacje i aktualna wiedza branżowa zapewniają fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie rozwoju firmy.

Opracowanie:
Warszawa, Powstańców Śląskich 4a
tel. 660 709 114
Kategorie
Warto przeczytać
Zmiany w podatku VAT w 2020 roku
W 2020 roku dwa razy, w styczniu oraz w lipcu, w życie weszły nowe, istotne rozwiązania dotyczące podatników, w tym płatników VAT-u. Celem dodanych przepisów ma być usprawnienie działania systemu przy jednoczesnym jego...
Co trzeba wiedzieć o białej liście podatników VAT?
Biała lista jest to wykaz, w którym znajdują się informacje o podatnikach VAT. Wykaz powstał z myślą o przedsiębiorcach w celu sprawnej i bezproblemowej identyfikacji kontrahentów. Obecnie jako właściciel biznesu możesz...
Prowadzenie książki przychodów i rozchodów – Ewa Biuro Rachunkowe Dariusz Jamer
Książka Przychodów i Rozchodów jest bardzo popularną formą rozliczeń w przedsiębiorstwach, nawet jednoosobowych, z uwagi na możliwość odliczania kosztów. Chcąc ją prowadzić prawidłowo, konieczna jest znajomość przepisów...
Kalkulatory
Znajdź biura rachunkowe
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas