Hax-Inox Marta Hak - złoty certyfikat profesjonalisty

Hax-Inox Marta Hak

Firma pozytywnie oceniona w badaniu WeNet Group
Rok założenia: 2013
44-105 Gliwice, Śląska 5, woj. śląskie

Dodatkowe dane

O nas

Hax-Inox to gliwicka firma dostarczająca wyroby hutnicze, będąca jedynym w Polsce przedstawicielem marki Staudestahl. Prowadzi sprzedaż atestowanych wyrobów ze stali. Zaopatruje firmy przemysłowe i inne branże w wyroby ze stali kwasoodpornej, węglowej, sprężynowej oraz nierdzewnej. Oferuje stopy niklu i tytanu w postaci blach, rur, prętów, kształtowników, wypałek oraz armatury.

Wśród oferowanych produktów znajdą Państwo taśmy stalowe, w tym:
  • taśmy ze stali stopowej,
  • taśmy ze stali niskowęglowej,
  • taśmy hartowane,
  • taśmy ze stali wysokowęglowej,
  • taśmy ze stali węglowej,
  • taśmy do hartowania.
Dostępne są też folie stalowe, w tym folie kalibracyjne sprężynowe, folie kalibracyjne w arkuszach oraz folie kalibracyjne w formie taśm. Oferta obejmuje też druty spawalnicze, oporowe, nierdzewne oraz węglowe. W sprzedaży dostępne są blachy nierdzewne, stalowe i sprężynowe, chemia przemysłowa, systemy opakowaniowe oraz płaskowniki.

Zapraszamy!

Certyfikaty

Opinie

4.8
Liczba opinii: 41
Twoja ocena
Licznik znaków: 0/1000
użytkownik niezalogowany
Arkadiusz
4.0
31.01.2022
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Magazyn dobrze zaopatrzony, duży wybór materiałów dostępnych od ręki. Ceny bardzo przystępne w porównaniu z konkurencją (zarówno detal, jak i hurt). Jakość produktów bez zarzutu - po prostu świetna. Do tego nie mają problemu z cięciem elementów na mniejsze odcinki. Podsumowując: szczerze polecam i z przyjemnością skorzystam ponownie.
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas