M.I.K.U.D. Montaż i Konserwacja Urządzeń Dźwignicowych - złoty certyfikat profesjonalisty

M.I.K.U.D. Montaż i Konserwacja Urządzeń Dźwignicowych

Firma pozytywnie oceniona w badaniu WeNet Group
Rok założenia: 2015
44-121 Gliwice, Koralowa 20 lok. 12, woj. śląskie

O nas

M.I.K.U.D. od lat zajmuje się budową konstrukcji stalowych. Firma, której siedziba znajduje się w Gliwicach, działa na terenie całej Polski. Produkuje elementy wsporcze i blachy na ściany. Montuje je w całość jako hale magazynowe i produkcyjne. Może je wyposażyć w urządzenia dźwignicowe przeznaczone do transportu wewnętrznego ciężkich elementów. Przedsiębiorstwo wytwarza też i montuje słupy, kratownice oraz wiaty.

M.I.K.U.D. oferuje ponadto produkcję podtorzy i belek podsuwnicowych oraz ich montaż. Instaluje też urządzenia dźwignicowe, w tym:
  • suwnice,
  • wciągniki,
  • wciągarki,
  • żurawie warsztatowe.
Kompleksowa oferta obejmuje położenie instalacji elektrycznej, montaż silników i aparatury sterującej, a także dokonanie rozruchu.

Wszystkie wymienione urządzenia są poddawane okresowym przeglądom stanu technicznego, pracom konserwacyjnym i w razie potrzeby naprawom.

Dodatkowe informacje o usługach M.I.K.U.D. znajdują się na stronie internetowej.

Opinie

4.8
Liczba opinii: 25
Twoja ocena
Licznik znaków: 0/1000
użytkownik niezalogowany
Artur
5.0
27.09.2021
Niedawno miałem przyjemność skorzystać z usług M.I.K.U.D. i chciałbym się podzielić moim spostrzeżeniami. Firmie zleciłem budowę hali produkcyjno-magazynowej, co samo w sobie wymusiło spore rozmiary. Nie mieli jednak żadnego problemu z wykonaniem poszczególnych elementów i ich zmontowaniem. Szkielet stalowy obili blachami, a do tego zajęli się wyposażeniem wnętrza. To nie tylko specjaliści od produkcji konstrukcji stalowych, ale również usług związanych z urządzeniami dźwignicowymi. W hali zamontowali specjalną suwnicę jeżdżącą na belkach podsuwnicowych. Belki też są ich produkcji. Do tego wykonali instalację elektryczną, zamontowali silnik i całą aparaturę sterowniczą. Suwnica działa bez zarzutu, ale dla pewności regularnie dokonują jej przeglądów i prac konserwacyjnych. Wiem też, że jeśli coś się zepsuje, to pracownicy M.I.K.U.D. sprawnie usuną usterkę. Wszystko to sprawia, że z czystym sumieniem polecam usługi tego przedsiębiorstwa!
Artykuły
Prefabrykowane konstrukcje stalowe są dzisiaj podstawą budownictwa przemysłowego, gospodarczego, a nawet komercyjnego. Stal wyróżnia się bowiem niebywałą wytrzymałością oraz stabilnością. Tworzone z niej elementy...