MK Elektronik Marlena Kostrzewa - platynowy certyfikat profesjonalisty

MK Elektronik Marlena Kostrzewa

Firma pozytywnie oceniona w badaniu WeNet Group
Rok założenia: 2020
97-300 Piotrków Trybunalski, POW 6 lok. 8, woj. łódzkie

Dodatkowe dane

O nas

Firma MK Elektronik zajmuje się sprzedażą artykułów elektrycznych. Właścicielem naszego przedsiębiorstwa jest Marlena Kostrzewa. Jego siedziba mieści się w Piotrkowie Trybunalskim, na terenie województwa łódzkiego. Mamy duży wybór produktów, co jest z pewnością sporym udogodnieniem dla klientów. Zawsze lepiej kupić wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu niż szukać po różnych sklepach z artykułami elektrycznymi.

W firmie MK Elektronik sprzedajemy:
  • automaty schodowe,
  • artykuły do montażu domofonów,
  • elementy oświetleniowe (między innymi przewody i żarówki),
  • systemy sterujące.
Kolejną grupą produktów jest sprzęt audio do samochodu. W asortymencie można znaleźć okablowanie, głośniki, wzmacniacze, a także radioodtwarzacze. Mamy części zamienne do AGD, to jest do zmywarek, pralek, lodówek i kuchenek gazowych. Ponadto sprzedajemy akumulatory żelowe, które sprawdzą się w samochodach zabawkach, kasach fiskalnych i centralach alarmowych.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

Certyfikaty

Opinie

5.0
Liczba opinii: 6
Twoja ocena
Licznik znaków: 0/1000
użytkownik niezalogowany
Tomek
5.0
31.12.2021
Ostatnio miałem okazję kupować w tej firmie. Potrzebowałem sprzętu audio do samochodu i nie znałem żadnego takiego sklepu. Po przejrzeniu ogłoszeń postanowiłem dać szansę MK Elektronik. Był to trochę strzał w ciemno, ale równocześnie w dziesiątkę. Polecam wszystkim zainteresowanym artykułami elektrycznymi.
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas