Materiał Partnera
Obsługa księgowa firm w ofercie biura finansowego Saldo

Obsługa księgowa firm w ofercie biura finansowego Saldo

Biuro Finansowe i Kancelaria Finansowo-Księgowa Saldo mieści się w Dąbrowie Górniczej. Placówka działa na rynku od 1995 roku i oferuje kompleksowe doradztwo podatkowe dla małych, średnich i dużych firm. Zakres jej usług obejmuje także prowadzenie księgowości dla przedsiębiorców z całego województwa śląskiego. Dlaczego warto zaufać biuru Saldo? Zapraszamy do lektury!

Księgowość Twojej firmy w dobrych rękach!

Samodzielne prowadzenie księgowości wymaga od przedsiębiorcy dużego zaangażowania i sporej ilości wolnego czasu. Zatrudnienie księgowej na etat nie zawsze wchodzi w grę, gdyż stanowi to duże obciążenie dla budżetu przedsiębiorstwa. Alternatywą dla wymienionych wyżej działań jest skorzystanie z outsourcingu usług księgowych, czyli przekazanie księgowości firmy w ręce niezależnych specjalistów. W ramach obsługi księgowej firm biuro finansowe Saldo zajmuje się:

 • prowadzeniem książki przychodów i rozchodów,

 • ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,

 • prowadzeniem ksiąg handlowych,

 • rozliczaniem podatku VAT,

 • doradztwem podatkowym,

 • reprezentowaniem klienta przed US.

Omawiane biuro zatrudnia doświadczonych księgowych, którzy regularnie biorą udział w kursach i szkoleniach, by zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług. Eksperci z biura finansowego Saldo doskonale znają aktualne przepisy prawa podatkowego i potrafią je trafnie interpretować. Co zyska śląski przedsiębiorca na współpracy z tą placówką? Więcej wolnego czasu, przejrzystą i starannie prowadzoną księgowość oraz możliwość nieograniczonego korzystania z wiedzy i doświadczenia sprawdzonych specjalistów z dziedziny księgowości.

Profesjonalna obsługa kadrowo-płacowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, biuro finansowe Saldo wprowadziło do swojej oferty elastyczną obsługę kadrowo-płacową. Dzięki tej usłudze przedsiębiorcy mogą scedować na podmiot zewnętrzny część lub wszystkie obowiązki związane z bieżącą obsługą pracowników. Kadrowe ze wspomnianego wyżej biura:

 • prowadzą akta osobowe pracowników,

 • pilnują terminów badań lekarskich i szkoleń BHP pracowników,

 • zajmują się naliczaniem wynagrodzeń i premii,

 • zajmują się rozliczaniem urlopów,

 • zajmują się rozliczaniem delegacji,

 • przygotowują umowy i zaświadczania.

Outsourcing kadrowo-płacowy stanowi dziś dobrowolne uzupełnienie profesjonalnej obsługi księgowej. W efekcie przedsiębiorcy mogą skupić się tylko i wyłącznie na rozwoju swojej firmy, mając przy tym pewność, że kwestie formalne załatwią za nich niezależni eksperci. Na koniec warto dodać, że biuro rachunkowe Saldo wyróżnia się konkurencyjnymi cenami i sympatyczną obsługą. Zapraszamy do kontaktu!

Opracowanie:
Dąbrowa Górnicza, 11 Listopada 24
tel. 32 260 27 27
Kategorie
Warto przeczytać
Najlepsze biuro rachunkowe w okolicy Świecia – poznaj Kancelarię Rachunkowo-Doradczą ABAKS
Doświadczony, profesjonalny księgowy to nieoceniona pomoc dla każdego, kto prowadzi własną firmę. Niestety, znalezienie dobrej firmy księgowej, która zadba o finanse naszego przedsiębiorstwa, to wcale nie jest łatwe...
Usługi biura rachunkowego dla firm
Księgowość firmy to bardzo istotny element prowadzenia działalności. Rozliczanie wszelkich operacji przeprowadzanych przez przedsiębiorstwo, właściwe zarządzanie finansami i wreszcie ustalanie odpowiednich wynagrodzeń...
Dlaczego warto rozważyć możliwość założenia spółki z o.o. ?
Założenie spółki niesie ze sobą określone korzyści, ale i ryzyko. Do założenia każdej z przewidzianych prawem spółek są konieczne do spełnienia określone wymogi. Poznaj korzyści płynące z założenia spółki z ograniczoną...
Kalkulatory
Znajdź biura rachunkowe
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas