Materiał Partnera
Jaki wachlarz zabiegów stomatologicznych objęty jest możliwością dokonania płatności ratalnej?

Jaki wachlarz zabiegów stomatologicznych objęty jest możliwością dokonania płatności ratalnej?

Kłopoty ze zdrowiem stanowią problem nie tylko ze względu na pogorszoną kondycję fizyczną i psychiczną. Niestety często wiążą się też z dużymi wydatkami, a Narodowy Fundusz Zdrowia pokrywa koszty tylko niektórych badań i zabiegów. W celu ułatwienia pacjentom zapłaty za usługi medyczne pojawiła się opcja płatności ratalnej. Przeczytaj i dowiedz się, jakie zabiegi stomatologiczne ona obejmuje.

Czym są MediRaty?

Zabiegi medyczne są niestety często kosztowne, ale z pewnością o wiele łatwiej się na nie zdecydować, jeśli można rozłożyć płatność na mniejsze części. Na szczęście od jakiegoś czasu można pokryć wyznaczoną kwotę w systemie ratalnym. Dzieje się to dzięki kredytom udzielanym w ramach programu MediRaty. Uzyskanie pożyczki do 5 tysięcy złotych jest bardzo proste i wymaga minimum formalności. Kredyt może wynosić nawet 50 tysięcy złotych – wówczas konieczna jest jedynie rozmowa telefoniczna i podpisanie umowy. Można liczyć na stosunkowo niskie oprocentowanie, a pożyczkę spłacać do 5 lat. Nie ulega zatem wątpliwości, że jest to bardzo atrakcyjna oferta, szczególnie w sytuacji, gdy dany pacjent potrzebuje leczenia tak szybko, jak się da, a nie może pozwolić sobie na to, żeby od razu uregulować całą kwotę.

Zabiegi stomatologiczne w ramach programu MediRaty

Dolegliwości związane z uzębieniem są bardzo uciążliwe i utrudniają codzienne życie. Nic zatem dziwnego, że osoby zmagające się z problemami dotyczącymi zębów chcą je jak najszybciej rozwiązać. Niestety często zabiegi dentystyczne są drogie, z tego względu dobrym pomysłem jest skorzystanie z programu MediRaty. Za jakie leczenie można zatem zapłacić w systemie ratalnym? Okazuje się, że opcji jest bardzo dużo.

Przykładowo, można liczyć na pożyczkę na implanty zębowe, aparaty ortodontyczne czy nawet leczenie zachowawcze. Więcej szczegółów dotyczących konkretnych zabiegów można znaleźć w ofercie poszczególnych gabinetów, takich jak na przykład MED Centrum. Dla wielu osób zdrowie jest priorytetem, nie warto zatem odkładać dbania o nie na później. Oferta programu MediRaty jest niezwykle atrakcyjna, bo pozwala szybko przeprowadzić leczenie i pozbyć się dolegliwości. Cena zabiegów w systemie ratalnym jest nieco wyższa, ale zaniedbanie zdrowia prowadzi do rozwoju chorób, których leczenie po jakimś czasie będzie kosztowniejsze. O wiele lepszym pomysłem jest skorzystanie z pożyczki i pozbycie się problemu, zanim stan zdrowia pacjenta się pogorszy.

Na uwagę zasługuje również usługa PayDent, która umożliwia szybkie odroczenie płatności na 30 dni bez zbędnych formalności.

Kategorie
Warto przeczytać
Jak wygląda usuwanie zębów mądrości?
Zęby mądrości, czyli trzecie zęby trzonowe, stanowią często bardzo duży problem dla pacjentów. Nie zawsze bowiem jest na nie miejsce w łuku zębowym, więc ich wyrzynanie się może powodować odczuwanie bardzo silnego bólu....
Jak wygląda usuwanie ósemek?
Ósemki, czyli zęby mądrości sprawiają wiele problemów – bolą, krzywo rosną, rozwija się w nich próchnica lub po prostu nie mieszczą się w szczęce. Często zatem dokonuje się ich ekstrakcji. Dowiedz się, jak wygląda...
Różnice między implantem a protezą zębową
Nie ulega wątpliwości, że braki w uzębieniu są przyczyną wielu nieprzyjemnych dolegliwości. Przede wszystkim w wyraźnym stopniu zmniejszają komfort jedzenia, a co więcej stają się przyczyną niskiej samooceny i gorszego...
Znajdź gabinety stomatologiczne