Materiał Partnera
Nagrobki i pomniki proponowane przez zakład pogrzebowy Bożena Witwicka

Nagrobki i pomniki proponowane przez zakład pogrzebowy Bożena Witwicka

Zakład pogrzebowy Bożena Witwicka jest w stanie kompleksowo zająć się m.in. organizacją ceremonii czy dopełnieniem formalności związanych z pochówkiem, ale nie tylko. Dzięki rozbudowanym usługom świadczonym przez ten zakład możliwe jest również zamówienie w nim nagrobka i pomnika. W ten sposób można w pełni oddać hołd zmarłej osobie i zadbać o estetyczny wygląd miejsca jej spoczynku.

Nagrobek z wybranego materiału

Ze względu na niełatwe warunki atmosferyczne nagrobek powinien być wykonany z wytrzymałych materiałów. Zakład pogrzebowy Bożena Witwicka, starając się spełnić oczekiwania swoich klientów w tym zakresie, wykorzystuje do tworzenia nagrobków odporne kamienie naturalne, takie jak np. granit. Oferta obejmuje również możliwość przygotowania ich z marmuru bądź piaskowca, które są trudniejsze w utrzymaniu i droższe, jednak charakteryzują się niepowtarzalnym wyglądem. Dzięki temu można stworzyć nagrobki niezwykle eleganckie, co gwarantuje zakład pogrzebowy Bożena Witwicka.

Grobowce przygotowuje się zarówno w wariancie pojedynczym, jak i podwójnym. Zakład pogrzebowy Bożena Witwicka jest w stanie stworzyć grobowce klasyczne z płytą nagrobkową, ale nie tylko. W ofercie znajdują się bowiem nietuzinkowe nagrobki, które dodatkowo zdobione są niezwykle efektownymi rzeźbami. Zakład pogrzebowy Bożena Witwicka może przygotować na życzenie klienta wiele zróżnicowanych nagrobków – jakie ich rodzaje znajdują się zatem jeszcze w asortymencie?

Wiele typów nagrobków

Najczęściej nagrobek składa się z poziomej płyty grobowej, którą łączy się z pionową tablicą. Takie rozwiązanie oferuje zakład pogrzebowy Bożena Witwicka, zapewniający kompleksowe wykonanie pomnika również z umieszczeniem informacji o zmarłej osobie. Tablica może być jednak nie tylko w wariancie pionowym – często wybieranym rozwiązaniem jest też ułożenie jej płasko na ziemi. Wybrane nagrobki różnią się od siebie kształtem, kolorem i materiałem, z jakiego są wykonane, co pozwala na stworzenie indywidualnego pomnika oddającego cześć osobie zmarłej w miejscu jej spoczynku.

Zakład pogrzebowy Bożena Witwicka proponuje również wykonanie grobowców oraz kapliczek w formie mogiły pamiątkowej. Pionowa tablica w tym wypadku wygląda niezwykle efektownie i musi być przygotowana przez specjalistę posiadającego wiedzę i umiejętności z zakresu kamieniarstwa. Z takimi profesjonalistami współpracuje zakład pogrzebowy Bożena Witwicka, świadcząc tym samym kompleksowe usługi w zakresie przygotowywania nagrobków i pomników na życzenie klientów.

Opracowanie:
Wrocław, Borowska 254
tel. 71 336 12 65
Kategorie
Warto przeczytać
Transport zwłok w świetle przepisów
Śmierć bliskiej osoby to tragiczne wydarzenie dla całej rodziny, ale niestety nawet w tych przykrych okolicznościach trzeba pomyśleć o czymś tak przyziemnym jak zgodny z prawem transport ciała. Zapisy legislacyjne w...
Eksportacja ciała. Co to znaczy i jak się odbywa?
Śmierć bliskiej osoby jest momentem niezwykle trudnym. Jednak nawet w tak ciężkiej sytuacji trzeba zachować trzeźwość umysłu, a także wiedzieć, w jaki sposób dopełnić formalności związanych m.in. z eksportacją ciała....
Sprzedaż trumien i urn w Zakładzie Pogrzebowym Morfon
Śmierć bliskiej osoby to ciężka chwila, po której trudno jest się pozbierać. Jednak niezwykle ważne jest właściwe przygotowanie ostatniej drogi zmarłego, jaką jest pogrzeb. Oprócz oprawy muzycznej, zamówienia mszy,...
Znajdź zakłady pogrzebowe