Optyk Oczytanie Maria Skok - złoty certyfikat profesjonalisty

Optyk Oczytanie Maria Skok

Firma pozytywnie oceniona w badaniu WeNet Group
Rok założenia: 2014
38-200 Jasło, Karmelicka 3, woj. podkarpackie

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź

O nas

Zakład optyczny Optyk OczyTanie można znaleźć w Jaśle, w województwie podkarpackim. Jego właścicielem jest doświadczony optometrysta Maria Skok. Firma działa od 2014 roku, świadcząc usługi optyczne i okulistyczne oraz prowadząc sprzedaż specjalistycznych produktów.

Klienci mogą liczyć na fachową pomoc w doborze soczewek korekcyjnych. W szerokiej gamie takich soczewek można znaleźć:
 • szkła jednoogniskowe,
 • szkła do komputera,
 • szkła dla kierowców,
 • szkła ochronne,
 • szkła progresywne.
Zakład optyczny Optyk OczyTanie zajmuje się też dystrybucją akcesoriów do okularów. W tym zakresie można zaopatrzyć się przede wszystkim w etui do okularów, nakładki polaryzacyjne i płyny do czyszczenia.

Klienci mogą liczyć na rzetelność, dokładność i atrakcyjne ceny.

Zakład optyczny Optyk OczyTanie serdecznie zaprasza.

Nasze usługi

Badania okulistyczne
 • Badanie ostrości wzroku
 • Badanie wzroku
 • Komputerowe badanie wzroku
Specjaliści
 • Optometrysta
Udogodnienia
 • Parking w pobliżu
 • Przystosowane dla niepełnosprawnych

Certyfikaty

Opinie

4.9
Liczba opinii: 44
Twoja ocena
Licznik znaków: 0/1000
użytkownik niezalogowany
Ali Olo
5.0
31.08.2021
Fachowa pomoc w doborze okularów. Dokładne badanie wzroku. Świetna obsługa. Ponadto mają bardzo duży wybór oprawek. Bez problemu znalazłam odpowiednie dla siebie. Co do ceny też nie mam zastrzeżeń. Jak najbardziej polecam. Pełen profesjonalizm.
użytkownik niezalogowany
Basia
5.0
23.09.2019
Udałam się na badanie wzroku do Salonu OCZYtanie, ponieważ moja dobra znajoma strasznie go zachwalała. Wiecie co? Miała absolutną racje! Dawno już nie spotkałam się z takim zaangażowaniem oraz dokładnością u optyka. Badanie wykonane było bardzo precyzyjnie i odbyłyśmy długą rozmowę na temat kondycji wzroku, czego unikać i jak o niego dbać. Nie wydawało mi się nawet, że to możliwe odwiedzając optyka! Na to wszystko dochodzą jeszcze normalne ceny. Salon - marzenie!
użytkownik niezalogowany
Bogusz
5.0
16.09.2019
To się nazywa Salon optyczny z prawdziwego zdarzenia! Trafiłem tu ostatnio po raz pierwszy, chociaż słyszałem pozytywne opinie. Przede wszystkim od razu widać, że właścicielka zna się na optyce i wykonuje wszystkie badania w sposób niezwykle precyzyjny. Zbiera wszystkie informacje i na podstawie wszystkiego co wie jest w stanie dokładnie dobrać dane soczewki pod klienta. Polecam z pełnym przekonaniem!
Artykuły
Jednak co mają zrobić ci, którzy mają stwierdzoną wadę wzroku, noszą szkła korekcyjne i potrzebują podobnie jak inni ludzie zadbać o oczy w trakcie przebywania na świeżym powietrzu? W salonach optycznych takich jak ten...
Lekarz okulista jest zwykle pierwszym wyborem, w przypadku dolegliwości związanych z narządem wzroku. Również planując zakup okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych konsultujemy to z odpowiednim specjalistą. Nie...
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas