Optyk Oczytanie Maria Skok - złoty certyfikat profesjonalisty

Optyk Oczytanie Maria Skok

Firma pozytywnie oceniona w badaniu CS Group
Rok założenia: 2014
38-200 Jasło, Karmelicka 3, woj. podkarpackie

Dodatkowe dane

Pozycja w wyniku:
pow. jasielski 1
woj. podkarpackie 1
Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź

O nas

Zakład optyczny OCZYtanie ma swoją siedzibę w Jaśle, na terenie województwa podkarpackiego. Właścicielem firmy jest Maria Skok.

Jesteśmy obecni na lokalnym rynku już od ponad pięciu lat, w których trakcie udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu możemy zagwarantować o najwyższej jakości naszych usług oraz produktów.

Nasza oferta to między innymi:
  • badanie optometryczne,
  • komputerowe badanie ostrości wzroku,
  • szkła kontaktowe,
  • okulary.
Pomagamy w odpowiednim wyborze soczewek korekcyjnych. Posiadamy w naszym asortymencie szeroki wybór takich soczewek, wśród których można wymienić szkła jednoogniskowe, szkła do komputera, szkła dla kierowców, szkła ochronne oraz szkła progresywne. Dodatkowo zajmujemy się także dystrybucją akcesoriów do okularów, takich jak płyny do czyszczenia, nakładki polaryzacyjne czy etui do okularów.

Zapewniamy rzetelność, dokładność oraz atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasze usługi

Badania okulistyczne
  • Badanie ostrości wzroku
  • Badanie wzroku
  • Komputerowe badanie wzroku
Specjaliści
  • Optometrysta
Udogodnienia
  • Parking w pobliżu
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych

Certyfikaty

Opinie

4.9
Liczba opinii: 38
Twoja ocena
Licznik znaków: 0/1000
użytkownik niezalogowany
Basia
5.0
23.09.2019
Udałam się na badanie wzroku do Salonu OCZYtanie, ponieważ moja dobra znajoma strasznie go zachwalała. Wiecie co? Miała absolutną racje! Dawno już nie spotkałam się z takim zaangażowaniem oraz dokładnością u optyka. Badanie wykonane było bardzo precyzyjnie i odbyłyśmy długą rozmowę na temat kondycji wzroku, czego unikać i jak o niego dbać. Nie wydawało mi się nawet, że to możliwe odwiedzając optyka! Na to wszystko dochodzą jeszcze normalne ceny. Salon - marzenie!
użytkownik niezalogowany
Bogusz
5.0
16.09.2019
To się nazywa Salon optyczny z prawdziwego zdarzenia! Trafiłem tu ostatnio po raz pierwszy, chociaż słyszałem pozytywne opinie. Przede wszystkim od razu widać, że właścicielka zna się na optyce i wykonuje wszystkie badania w sposób niezwykle precyzyjny. Zbiera wszystkie informacje i na podstawie wszystkiego co wie jest w stanie dokładnie dobrać dane soczewki pod klienta. Polecam z pełnym przekonaniem!
Artykuły
Lekarz okulista jest zwykle pierwszym wyborem, w przypadku dolegliwości związanych z narządem wzroku. Również planując zakup okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych konsultujemy to z odpowiednim specjalistą. Nie...