Materiał Partnera
PROELTECH - biuro projektowe na miarę naszych czasów

PROELTECH - biuro projektowe na miarę naszych czasów

Wybór projektanta instalacji elektrycznych, a także teletechnicznych, inaczej niskoprądowych, nie powinien być dziełem przypadku. Wieloetapowe procesy w branży budowlanej wymagają bowiem dużych nakładów, a nawet drobny błąd może skutkować mniej, lub bardziej poważnymi stratami inwestora. Dlatego też warto postawić na doświadczone przedsiębiorstwa takie jak PROELTECH, których pracownicy działają wedle obowiązujących przepisów prawa budowlanego oraz śledzą wszystkie nowości techniczne.

Wysokie kwalifikacje

Działające od 1996 r. Biuro projektów PROELTECH, posiada imponujący dorobek w zakresie projektowania, nadzorów budowlanych, sporządzonych ekspertyz, oraz przeprowadzonych kontroli technicznych dla ponad 300 obiektów budowlanych o różnym charakterze :od galerii handlowych, biurowców, poprzez obiekty przemysłowe, hotelowe, medyczne, sportowe , czy służące nauce, aż po związane z produkcją rolną.

Założycielką i prezesem firmy jest Małgorzata Król posiadająca tytuł rzeczoznawcy budowlanego, oraz uprawnienia do wykonywania  zarówno projektów, jak i  kierowania budową a przez to również  dokonywania wiarygodnych ekspertyz technicznych na najwyższym poziomie. Przedsiębiorstwu można zlecić również weryfikację prawidłowości wykonanych robót w danym obiekcie, czy też diagnozę przyczyn nieprawidłowości, awarii a nawet prawdopodobnego źródła pożaru. Taka ekspertyza może również być pomocna w podjęciu decyzji o korzystnej optymalizacji zużycia energii elektrycznej.   Firma PROELTECH, może prowadzić również nadzór inwestorski. Kontrola nad postępem prac jest przeprowadzana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przy dbałości o dotrzymanie terminów.

Kompleksowe usługi to podstawa

Ze względu na wzajemne powiązanie instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych, z punktu widzenia zainteresowanych podmiotów opłaca się zlecić projektowanie całokształtu tych zagadnień  przez ten sam zespół specjalistów. PROELTECH, wychodząc naprzeciw oczekiwań inwestorów, oferuje im kompleksowy zestaw usług, przez co ci nie muszą tracić czasu na poszukiwania wielu oddzielnych ekip.

W trosce o przyszłe prawidłowe funkcjonowanie obiektów należących do klientów, powyższa firma przyjmuje zlecenia na różnego typu projekty elektryczne, obejmujące instalacje oświetleniowe, odgromowe czy zasilania awaryjnego, za każdym razem będąc w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zamierzeniom. Powierzając firmie PROELTECH tego rodzaju zadania, nie trzeba się martwić o terminowość realizacji, gdyż ta stanowi dla opisywanego przedsiębiorstwa priorytet. Dzięki zaś dużej precyzji działań, każda instalacja odznacza się niezawodnością i w pełni odpowiada potrzebom inwestorów.

Od początku działalności opisywane biuro projektów oferuje projektowanie całego wachlarza instalacji teletechnicznych, nadążając za ciągłymi w nich zmianami wraz z rozwojem nowoczesnych technologii. Systemy te zarówno podnoszą komfort użytkowania budynku, jak i w ogromnym  stopniu zwiększają poziom jego bezpieczeństwa. Dobrze widać to na przykładzie zaawansowanych systemów ochrony przeciwpożarowej czy kontroli dostępu. Bez względu na to, jaki typ instalacji teletechnicznej jest potrzebny w obiekcie, inwestorzy mogą liczyć na projekty spełniające wszelkie standardy z jednoczesnym poszanowaniem ich zasobów finansowych. Satysfakcja gwarantowana!

Kategorie
Warto przeczytać
Jak zaprojektować toaletę dla osób niepełnosprawnych zgodnie z przepisami?
Osoby niepełnosprawne w codziennym życiu napotykają na wiele barier architektonicznych i społecznych. Jedną z nich są toalety, które powinny zostać urządzone w odpowiedni sposób. Co mówią polskie przepisy na temat...
Kiedy warto skorzystać z pomocy architekta wnętrz?
Kształtowanie swojego najbliższego otoczenia jest niezwykle istotne w zapewnieniu sobie dobrego samopoczucia, ale też dopasowaniu poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz pod kątem funkcjonalności. Bywa jednak, że...
Jak urządzić mieszkanie w stylu loft?
Pierwsze lofty pojawiły się w latach 70. XX wieku. Były to pofabryczne przestrzenie przekształcone na mieszkania i pracownie artystyczne. Obecnie takie wnętrza ponownie stają się popularne. Marzy ci się własny kąt...
Znajdź biura projektowe
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas