Materiał Partnera
Jakie usługi transportowe świadczone są w firmie Alkop Alicji Kępy z Marek?

Jakie usługi transportowe świadczone są w firmie Alkop Alicji Kępy z Marek?

Transport materiałów i ładunków wielkogabarytowych może być dla ich właścicieli stresujący. Ładunki łatwo uszkodzić, a to spowodowałoby niemałe straty towarowe i finansowe. Dlatego transport materiałów należy powierzać profesjonalistom, którzy zrobią to tak, by zredukować ryzyko prawie do zera. Sprawdź, jakie usługi transportowe świadczy firma Alkop z Marek i dlaczego warto z nich skorzystać.

Czym są usługi transportowe i dla kogo będą najlepszym wyborem?

Usługi transportowe to wszystkie usługi obejmujące przewóz materiałów i ładunków dostosowany do ich specyfiki i podatności transportowej. Okazują się najlepszym wyborem w zasadzie dla każdej osoby potrzebującej zorganizowania przewozu. Niezależnie od tego, czy prowadzi się firmę budowlaną i konieczny jest transport materiałów i wielkogabarytowych elementów stalowych, czy jest się osobą potrzebującą przewozu drewna lub odpadów roślinnych i komunalnych. Pracownicy firmy Alkop świadczącej usługi transportowe głównie na terenie województwa mazowieckiego podkreślają, że do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. Najważniejsze są potrzeby i oczekiwania klienta.

Jakie rodzaje usług transportowych dostępne są w ofercie i dlaczego warto z nich skorzystać?

Firma Alkop z Marek dysponuje różnorodną flotą samochodową, dzięki czemu przewóz wielu różnych ładunków staje się możliwy. Przedsiębiorstwo ma na wyposażeniu między innymi pojazdy typu „hakowiec”, kontenery i samochód ciężarowy z hydraulicznym dźwigiem HDS. Tak o usługach mówi ekspert od lat zajmujący się transportem:

Dzięki kontenerom i pojazdom typu „hakowiec” możemy podejmować się mniej oczywistych zleceń, takich jak przewóz drewna, wywóz odpadów komunalnych i roślinnych, gruzu budowlanego i nieczystości stałych. Podstawienie kontenera we wskazane miejsce nie jest dla nas żadnym problemem – potrzeby klienta są priorytetem. Jako firma dysponujemy także wywrotkami, których najczęściej używamy do przewozu różnorodnych materiałów sypkich i budowlanych, na przykład żwiru, piasku, kamienia, kabli, a nawet złomu.

Ważne możliwości daje także samochód ciężarowy z hydraulicznym dźwigiem HDS. Dzięki niemu możliwy staje się transport materiałów budowlanych, płyt drogowych, prefabrykatów, maszyn i urządzeń, ładunków umieszczonych na paletach, a także konstrukcji stalowych. Usługi transportowe wykonywane na najwyższym poziomie zapewniają klientom komfort i spokój, ponieważ doświadczeni pracownicy wiedzą, jak dostosować przewóz do ładunku, by zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo. Dlatego warto oddać kwestię transportu w ręce profesjonalistów.

Opracowanie:
Nadma, Mostowa 8
tel. 722 098 065
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas