Materiał Partnera
Obróbka szkła i produkcja wyrobów szklarskich ze Szklar-Bud ZU Michalina Krzysiak

Obróbka szkła i produkcja wyrobów szklarskich ze Szklar-Bud ZU Michalina Krzysiak

Na rynku usług szklarskich znajduje się wiele firm. Konkurencja jest duża, dlatego każda z nich musi się rozwijać, modernizować swoje parki maszynowe oraz szkolić swoich pracowników. Jakość świadczonych usług decyduje o tym czy dany klient poleci firmę swoim znajomym. Szkło jest bardzo popularnym materiałem, z którego można budować i wykorzystać jako dekorację.

Profesjonalna obróbka szkła

Nowoczesny park maszynowy, wyszkolona kadra i nastawienie na zadowolenie klienta, to główne cechy, którymi się kieruje firma przetwarzająca szkło Szklar-Bud ZU Michalina Krzysiak. Firma przetwarza szkło na potrzeby meblarstwa oraz budownictwa. Posiada nowoczesny park maszynowy, dzięki temu może obrabiać szkło z wykorzystaniem wielu metod m.in. szlifowania, fazowania czy rozkroju. W swojej ofercie Szklar-Bud posiada między innymi szkło typu float, kominkowe, laminowane oraz antyrefleksyjne. Firma Szklar-Bud prowadzi również sprzedaż gotowych wyrobów ze szkła. Firma współpracuje z najlepszymi dostawcami surowca, dzięki czemu ich produkty są zawsze wysokiej jakości. Oprócz obróbki szkła i produkcji wyrobów szklanych firma wykonuje również różnorodne usługi szklarskie. Realizuje także zamówienia indywidualne na elementy dekoracyjne lub budowlane ze szkła. Wśród elementów szklanych, które można zamówić, są lustra, kabiny oraz wiele innych. Szklar-Bud produkuje także różnorodne elementy do szklanych konstrukcji zewnętrznych. Pracownicy firmy Szklar-Bud posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki temu świadczą usługi na najwyższym poziomie. Współpraca z różnymi firmami, które zajmują się wykończeniem wnętrz, zapewnia firmie dostęp do różnorodnych realizacji, które bardzo często są niestandardowe. Dzięki temu firma ciągle się rozwija i zna aktualne trendy panujące na rynku wyrobów szklarskich.

Produkcja luster i różnorodnych konstrukcji szklanych

Szkło jest materiałem, który jest wykorzystywany na wiele sposobów od wielu lat. Wyroby ze szkła są montowane we wnętrzach domów i mieszkań, bardzo często jako dopełnienie aranżacyjne. Szklane panele są również coraz częściej montowane na zewnątrz budynków, ponieważ szkło prezentuje się bardzo elegancko i dodaje budynkowi nowoczesności. Szklar-Bud oferuje także wiele elementów szklanych na wymiar. W ofercie firmy znajdują się także lustra, które mogą mieć kształty i wymiary wybrane przez klienta. W ofercie firmy znajdują się także różnego rodzaju konstrukcje szklane, balustrady, daszki szklane, kabiny prysznicowe. Jeśli klient potrzebuje szklanej oprawy obrazów, to firma Szklar-Bud również posiada tego typu usługę w swojej ofercie.

Opracowanie:
Grudziądz, Groblowa 13
tel. 56 462 58 32
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas