Materiał Partnera
Szeroki wybór okularów korekcyjnych – salon optyczny AK Optyk

Szeroki wybór okularów korekcyjnych – salon optyczny AK Optyk

Szukasz profesjonalnego salonu optycznego, w którym specjaliści przeprowadzą Ci stacjonarne badanie wzroku? Ważna jest dla Ciebie szybka i prawidłowa diagnoza, a także odpowiednie dobranie szkieł korekcyjnych? A może istotną kwestią jest umowa na refundację recept z NFZ? To wszystko i więcej możesz znaleźć w salonie optycznym AK Optyk. Sprawdź, dlaczego warto właśnie tam wyrobić sobie okulary korekcyjne.

Nowoczesny sprzęt i doświadczona kadra

Salon optyczny AK Optyk ma bogate doświadczenie, zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę oraz korzysta z innowacyjnego sprzętu. Warto zaznaczyć, że jako jedyne miejsce w powiecie goleniowskim firma ta ma najnowszy autorefraktokeratometr, czyli sprzęt do dokładnego diagnozowania wad i chorób oczu. Sprawia to, że czas pracy specjalistów jest skrócony do minimum. Okulary w tym zakładzie mogą być zrobione nawet w godzinę, co jest sporym atutem tego miejsca.

W salonie zatrudnieni są doświadczeni okuliści oraz optometryści, którzy mają odpowiednie kwalifikacje do pracy w tych zawodach. Firma proponuje także dobór odpowiednich soczewek, które spełniają potrzeby klienta oraz zapewnia krótki czas realizacji zamówienia. Jest to możliwe dzięki stacjonarnemu badaniu wzroku i wspomnianemu już wyżej urządzeniu. Salon ma ponadto podpisany kontrakt z NFZ, co gwarantuje wygodne zrealizowanie recepty na refundację szkieł korekcyjnych.

Okulary korekcyjne

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w doborze oraz sprzedaży okularów korekcyjnych. W asortymencie salonu optycznego warto wymienić szkła producenta Hoya, które wyróżniają się jakością wykonania oraz zaawansowaną technologią. Co więcej, znacząco ułatwiają korekcję wzroku. Są precyzyjnie wykonane, co zapewnia ich wieloletnią wytrzymałość. Pracownicy salonu optycznego chętnie doradzają klientom, jakie rozwiązania będą dla nich najlepsze.

Zakład oferuje również wysokiej jakości oprawki do szkieł korekcyjnych. Stawia przede wszystkim na producentów, którzy gwarantują wysoką jakość wykonania, jednocześnie oferując korzystne ceny.

Kategorie
Warto przeczytać
Jak wybrać odpowiednie okulary przeciwsłoneczne dla dziecka?
Promieniowanie UV wpływa bardzo negatywnie na nasze oczy. Oczy dziecka narażone są na ich niekorzystne działanie w szczególny sposób. Dlatego już nawet kilkuletni maluch powinien nosić okulary przeciwsłoneczne. Takie...
Jak dopasować oprawki do kształtu twarzy?
Obecnie wiele osób boryka się z wadą wzroku, dlatego na rynku pojawia się coraz więcej oprawek o zupełnie różnych kształtach. W sklepach znaleźć można zarówno bardzo proste, minimalistyczne propozycje, jak i duże,...
Jak działają soczewki jednodniowe?
Okulary to rozwiązanie, które według ciebie nie sprawdza się w każdej sytuacji? Masz problemy ze wzrokiem, a noszenie szkieł na nosie nie zawsze wchodzi w grę? W takim razie nie pozostaje ci nic innego jak wybór...
Znajdź optyków
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas