Materiał Partnera
Na czym polega serwis pogwarancyjny? - Auto Serwis Skoda

Na czym polega serwis pogwarancyjny? - Auto Serwis Skoda

Większość kupowanych przez nas sprzętów i produktów objęta jest gwarancją, zapewniającą nam wymianę na nowy towar lub bezpłatną naprawę. Jednak kiedy okres gwarancyjny mija, musimy szukać innych rozwiązań. Czy lepiej kupić nowy telefon, aparat lub samochód, czy może korzystniej będzie usunąć powstałą wadę? Chyba najlepszym pomysłem w takiej sytuacji będzie skorzystanie z serwisu pogwarancyjnego. Przeczytaj, jak działa takie rozwiązanie.

Czym jest serwis pogwarancyjny?

O serwisie pogwarancyjnym mówimy wtedy, gdy z różnych względów niemożliwe jest skorzystanie z warunków gwarancji. Zazwyczaj korzystamy z tego rozwiązania wtedy, kiedy okres gwarancji już minął. Mało kto wie, że pojęcia serwisu gwarancyjnego używamy też w momencie usuwania szkód powstałych z winy użytkownika jeszcze w czasie trwania okresu gwarancji.

Co oferuje serwis pogwarancyjny?

Jak już wcześniej wspomniano, korzystanie z usług serwisu pogwarancyjnego jest bardzo praktyczne, pomaga bowiem rozwiązać problem usterek w wielu różnych przypadkach. Taki serwis obejmuje nie tylko naprawy, ale również szereg innych czynności, dzięki którym możemy utrzymywać sprzęt w dobrym stanie. Będą to usługi takie jak: przeglądy techniczne urządzeń, wymiana części, zamawianie różnego rodzaju podzespołów i niezbędnych elementów czy szeroko rozumiane doradztwo techniczne. Jak widać, złożoność oferowanych usług jest naprawdę bardzo szeroka, co z pewnością przemawia za korzystaniem z takiego rozwiązania.

Jakie urządzenia można serwisować? 

Tak naprawdę, prawie każdy rodzaj sprzętu czy elektronarzędzi możemy oddać do serwisu pogwarancyjnego. Zazwyczaj, przed przyjęciem danego przedmiotu do serwisu dokonuje się wyceny takiej naprawy, więc od razu wiadomo, ile zapłacimy za usługę. Niekiedy może być tak, że w przypadku mniej wartościowych produktów, taka naprawa w ogóle nie będzie się opłacała i lepiej będzie kupić nowy produkt w sklepie. Do serwisu pogwarancyjnego najczęściej oddaje się telefony, aparaty cyfrowe, urządzenia elektryczne, sprzęt RTV oraz samochody.

Oferta Auto Serwis Skoda

Jednym z serwisów, zajmujących się samochodami, który działa na terenie Krakowa jest Auto Serwis Skoda, należący do Ireneusza Porębskiego. W tym warsztacie samochodowym możemy skorzystać nie tylko z naprawy, ale również z zabiegów konserwacyjnych oraz przeglądu. Serwis pogwarancyjny Pana Ireneusza świadczy kompleksowe usługi dla wszystkich pojazdów koncernu Volkswagen (Škoda, Seat, Audi itd.).  Klienci mogą liczyć również na sprawną obsługę klimatyzacji oraz usuwanie wgnieceń w aucie bez lakierowania. Jest to usługa, pozwalająca precyzyjnie wyeliminować wszystkie wady widoczne na karoserii bez konieczności lakierowania, co przekłada się na jej niższą cenę. Bez względu na to, z jakich usług skorzystamy w tym warsztacie, możemy mieć pewność, że zostaną one wykonane profesjonalnie w atrakcyjnej cenie.

Opracowanie:
Kraków, Biskupińska 23
tel. 501 702 650
Kategorie
Warto przeczytać
Serwis wózków widłowych w ofercie firmy ADF SERWIS
Wózki widłowe to pojazdy transportu bliskiego, bez których trudno wyobrazić sobie sprawną pracę magazynów, hipermarketów, hurtowni, zakładów przemysłowych i różnych warsztatów. To dzięki nim szybko można przenieść we...
Jak poradzić sobie z uszkodzeniami karoserii po wypadku?
Kolizje, drobne stłuczki, mniej i bardziej poważne wypadki spowodowane naszą nieostrożnością lub z winy innych kierowców – to wszystko może spotkać każdego kierowcę praktycznie codziennie. Oczywistym skutkiem takich...
Toczenie felg CNC. Charakterystyka usługi
Oczywiście felgi kół samochodowych są produkowane metodą odlewania oraz kucia i nie używa się do tego tokarek. Jeśli mówimy o toczeniu obręczy metodą CNC, to sprawa dotyczy wyłącznie ich napraw i regeneracji. Tym...
Znajdź warsztaty samochodowe