Tech-Plan Spółka cywilna Robert Grędas, Artur Tursk - złoty certyfikat profesjonalisty

Tech-Plan Spółka cywilna Robert Grędas, Artur Tursk

Firma pozytywnie oceniona w badaniu WeNet Group
62-060 Będlewo, Wiejska 27a, woj. wielkopolskie

O nas

Prowadzimy firmę Tech-Plan, której właścicielami są Robert Grędas i Artur Turski. Nasza siedziba znajduje się w Będlewie, w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się wykonywaniem konstrukcji stalowych do hal namiotowych, specjalizujemy się w produkcji plandek o wielu różnych zastosowaniach. Oferujemy budowę namiotów halowych, które następnie wykańczamy je zgodnie z indywidualnym życzeniem inwestora, wykonujemy pokrycia z blachy, płyt warstwowych lub plandek.

Produkujemy plandeki, na których wykonać możemy dowolny nadruk. Nasze plandeki mają wiele zastosowań, doskonale sprawdzą się podczas transportu. W naszej ofercie znajdą Państwo:
  • plandeki na oczka wodne,
  • plandeki na baseny,
  • przegrody w hali,
  • okrycia z plandek,
  • przegrody termiczne,
  • zadaszenia.
Oferujemy również plandeki wykorzystywane jako banery reklamowe, a także osłony na tarasy i do altanek. Zapewniamy profesjonalną realizację i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy!
.

Certyfikaty

Opinie

4.9
Liczba opinii: 8
Twoja ocena
Licznik znaków: 0/1000
użytkownik niezalogowany
Pawel1977
5.0
24.12.2021
Korzystaliśmy z ich usług, powierzyliśmy im budowę dużego namiotu halowego. Zajęli się wykonaniem konstrukcji stalowej, a następnie wykończyli ją zgodnie z naszymi indywidualnymi oczekiwaniami. Wykonali dla nas również przegrody z plandek. Bardzo sprawna i fachowa realizacja zlecenia, konkurencyjna cena. Zdecydowanie polecam współpracę z tą firmą, to specjaliści w swojej dziedzinie.
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas