Materiał Partnera
Chcesz umieścić druk reklamowy na plendece? Firma Parys służy Ci pomocą!

Chcesz umieścić druk reklamowy na plendece? Firma Parys służy Ci pomocą!

Chociaż plandeki stosowane na przyczepach i autach dostawczych kojarzą się dla wielu z nas z zabezpieczaniem transportowanego ładunku, można je wykorzystać również do innego celu. Jeśli bowiem umieścimy na nich przemyślany nadruk, staną się też mobilną reklamą o dużym zasięgu. Produkcją wyrobów plandekowych i wykonywaniem na nich efektownych banerów zajmuje się wrocławska firma Parys, wychodząca naprzeciw oczekiwań klientów od 1993 r.

Dlaczego reklama na plandece się opłaca?

Nie ulega wątpliwości, że reklama na plandece samochodowej przynosi wiele korzyści za stosunkowo niewielką cenę. W przeciwieństwie do innych form promocji, w tym medialnych, jest to wydatek jednorazowy, pozwalający wyeksponować określoną markę przez wiele lat. Bez względu na to, co umieścimy na plandece – hasła, zdjęcia, czy logo firmy, dzięki jej dużym wymiarom, grafiki skutecznie zwrócą uwagę potencjalnych klientów.

Dobra widoczność to niejedyna zaleta takiego rozwiązania. Jako że pojazdy są ciągle w ruchu, przedsiębiorcy mają szansę na prezentowanie swoich usług czy produktów nie tylko na terenie jednej miejscowości. W zależności od profilu ich działalności, reklama może dotrzeć do całego województwa, a nawet kraju. Z tego też powodu z banerów na plandekach korzystają nie tylko lokalne podmioty, ale także te o znacznie większym zasięgu.

Aby reklamy na plandekach odgrywały swą rolę przez dłuższy okres, zarówno tkaniny, jak i umieszczane na nich tusze muszą charakteryzować się odpowiednią wytrzymałością. Doskonale wiedzą o tym specjaliści z firmy Parys. Jak mówi jej przedstawiciel:

Mając za priorytet satysfakcję klientów, w produkcji stosujemy wyłącznie solidne materiały, którym niestraszna ani wilgoć, ani uszkodzenia mechaniczne. Stosowane przez nas wysokiej jakości tkaniny nie sprawiają żadnych kłopotów z umieszczeniem na nich wydruków, co pozytywnie wpływa na wygląd banerów. Odporne na warunki atmosferyczne komponenty gwarantują, że reklama szybko nie wyblaknie, a to tylko mogłoby zniechęcić odbiorców do zapoznania się z danym komunikatem. Nasza działalność obejmuje również kwestie montażowe, a także naprawcze, zatem stawiamy na kompleksowość oferty.

Firma godna polecenia

Wrocławska firma Parys może pochwalić się nowoczesnym parkiem maszynowym i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, która zawsze chętnie służy pomocą w kwestii doboru optymalnego rozwiązania. Każde zlecenie traktuje z należytą starannością, realizując nawet najbardziej wymagające zadania zgodnie z wizją klienta. Korzystny stosunek jakości do ceny sprawia, że pozostawia konkurencję daleko w tyle, o czym najlepiej świadczy gwałtownie rosnąca liczba współpracujących z firmą podmiotów.

Warto nadmienić, iż powyższe przedsiębiorstwo nie skupia się wyłącznie na wytwarzaniu plandek przeznaczonych do pojazdów.

Jesteśmy w stanie wykonać okrycia o rozmaitym i nietypowym zastosowaniu w szerokim zakresie rozmiarów, a także kolorów. Zadaszenie magazynu? Zabezpieczenie namiotu? Ochrona basenu?  Wszystko to i jeszcze więcej mogą Państwo znaleźć w naszej ciągle rozbudowywanej ofercie.

– informuje pracownik firmy Parys.

Opracowanie:
Wrocław, Grabiszyńska 241
tel. 505 094 808
Kategorie
Warto przeczytać
Małe biurko – jak zarządzać przestrzenią?
Co zrobić, kiedy nie masz miejsca na duże biurko? Wstawienie mniejszego mebla wiąże się z mnóstwem kompromisów. Co ważne – nie równa się z mniejszą funkcjonalnością powierzchni roboczej. Jak dobrze zarządzać ...
Pergole – jakie są ich zalety?
Pergole często kojarzone są ze zwykłymi podporami dla roślin pnących – nic bardziej mylnego! Pergole to o wiele więcej. Wykonywane często z wysokiej jakości materiałów, posiadają dodatkowo oświetlenie oraz ogrzewanie....
Dlaczego warto zainwestować w druk katalogów?
Katalogi reklamowe to ważne materiały promujące markę, prezentujące produkty lub usługi. Przeglądając katalog reklamowy potencjalny klient zapoznaje się z ofertą firmy. Ma on możliwość przeanalizowania oferty na...
Znajdź biura projektowe