Materiał Partnera
Wielospecjalistyczna firma motoryzacyjna – Serwis Toyota Sowier

Wielospecjalistyczna firma motoryzacyjna – Serwis Toyota Sowier

Czy zakład mechaniki i elektroniki pojazdu, może łączyć się z serwisem Bosch, punktem blacharsko-lakierniczym, firmą auto detailingową, a także z hurtownią części motoryzacyjnych? Oczywiście, że tak! Pomimo tego, iż w Polsce takich przedsiębiorstw jest niewiele – wśród około 17 tysięcy funkcjonujących warsztatów samochodowych, tego typu działalność prowadzi kila procent z nich – bez trudu można nawiązać współpracę z takimi podmiotami jak Sowier. Prawie pięćdziesięcioletnia praktyka, pozwoliła rozwinąć firmie kilka profilów branżowych.

Mechanika i elektronika pojazdów, a także usług lakierniczo-blacharskie

Firma Sowier swoją przewagę na rynku, nie osiągnęła tylko i wyłącznie dzięki wielobranżowości, ale głównie na skutek innowacyjnego podejścia do klientów. Jest nim oferowanie napraw elektromechanicznych wszelkiego typu, wulkanizacji, auto detailingu, czy blacharstwa oraz lakiernictwa, w ramach dwóch modeli obsługi właścicieli serwisowanych pojazdów osobowych, dostawczych, czy terenowych. Mowa o prowadzeniu dedykowanego warsztatu dla marki Toyota, w których inżynierowie prace naprawcze opierają o restrykcyjne metodologie serwisowe japońskiego koncernu, jak i o zakładzie wielomarkowym, do którego mogą zgłaszać się klienci posiadający auta z logo Nissana, Mazdy, Suzuki, Forda, Opla, czy też szeregu innych. Warto przy tym wiedzieć, że współpraca z firmą Sowier to gwarancja wysokiej jakości, niskich cen, a także błyskawicznych prac. Potwierdzeniem tego jest pięćdziesięcioletnia obecność w branży i wypracowanie sobie pozycji lidera w regionie Krakowa, a nawet w całej Polsce!

Bosch Service

Firma Sowier stawia na ciągły rozwój swojej technologii zakładowej, a także kwalifikacji zatrudnianych pracowników. Dowodem na to jest nie tylko status autoryzowanego serwisanta Toyoty, ale także przystąpienie do sieci naprawczej Bosch-Service. Wyróżnia się ona swoją kompleksowością zapewniając naprawy, regeneracje, czy przeglądy, nawet najmniejszych konstrukcji auta – od silnika, zawieszenia, czy hamulców, przez system oświetleniowy, szyby samochodowe i elektronikę, po ogumienie i odnowę karoserii. Wśród innych warsztatów Bosch-Service, firma Sowier wyróżnia się także montażami oraz regeneracjami instalacji gazowych LPG, a także profesjonalnym odgrzybianiem klimatyzacji metodą ozonowania. To w krakowskim przedsiębiorstwie szybko wymienisz odpowiednie filtry, czy czynniki chłodnicze!

Hurtownia części motoryzacyjnych

Firma Sowier nie przez przypadek jest uznawania za wielospecjalistyczne przedsiębiorstwo motoryzacyjne. Oprócz wykonywania wszystkich możliwych napraw aut osobowych, dostawczych, czy terenowych, podmiot ten prowadzi również hurtownię części motoryzacyjnych – oryginalnych i zamiennych. Nie tylko pozwala to wykonywać serwisy pojazdów swoich klientów w szybszym czasie, ale także umożliwia prowadzenie działalność handlowej wspierającej mniejsze sklepy motoryzacyjne, czy inne warsztaty. Od firmy Sowier można zakupić zatem m.in.: oryginalne części zamienne do samochodów marki Toyota, oleje, płyny eksploatacyjne, opony, felgi stalowe i alufelgi, łańcuchy przeciwpoślizgowe, akumulatory, wycieraczki, tłumiki, klocki i tarcze hamulcowe, a nawet haki holownicze, bagażniki dachowe, relingi, chemię samochodową, czy akcesoria tuningowe!

Sprzedaż samochodów używanych

Uzupełnieniem szerokiej oferty firmy Sowier jest działalność dealerska samochodów z rynku wtórnego. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem aut używanych w dobrym stanie, koniecznie przeszukaj stronę internetową przedsiębiorstwa, lub odwiedź siedzibę firmy, znajdującą się w Krakowie przy ulicy Wrocławskiej 97!

Kategorie
Warto przeczytać
Jak radzić sobie z rdzą na nadkolach?
Rdzewienie elementów samochodu jest zmorą każdego kierowcy. Pojawienie się rdzy może być początkiem problemów nie tylko ze względów estetycznych, które powodują spadek wartości pojazdu, ale przede wszystkim dlatego, że...
Jak przygotować samochód na wiosnę?
Czas pożegnać zimę i przygotować się do letniego sezonu. Niestety trudne zimowe warunki na drodze, wilgoć, śnieg i sól mogły z czasem obniżyć sprawność auta. Co zrobić, by zapewnić bezpieczną jazdę? Dowiedz się, o czym...
Kto może skorzystać z pomocy drogowej?
Nie ma chyba gorszego koszmaru dla kierowcy niż awaria samochodu w godzinach szczytu na miejskim skrzyżowaniu. Pomimo regularnych przeglądów i serwisowania pojazdu nie wszystkie takie zdarzenia można wyeliminować. W...
Znajdź warsztaty samochodowe
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas