BUR Doradztwo Podatkowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - platynowy certyfikat profesjonalisty

BUR Doradztwo Podatkowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Firma pozytywnie oceniona w badaniu WeNet Group
Rok założenia: 2003
05-220 Zielonka, prym. Wyszyńskiego 7H lok. 1, woj. mazowieckie

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź

O nas

BUR to biuro rachunkowe z siedzibą w Zielonce. Już od 1992 roku świadczymy usługi księgowe dla firm, spółek oraz stowarzyszeń. Zapewniamy im pomoc w prowadzeniu rejestru środków trwałych, sporządzaniu deklaracji podatkowych, ewidencji bieżących transakcji i operacji czy prowadzeniu rozliczeń z pracownikami, partnerami biznesowymi i kontrahentami. W ramach doradztwa podatkowego oferujemy takie usługi, jak między innymi:
  • wystawianie specjalistycznych opinii na temat zobowiązań podatkowych,
  • reprezentacja klienta w trakcie procedur kontrolnych i podatkowych,
  • pomoc w zakładaniu firmy,
  • kontakt z Urzędem Skarbowym lub Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.
Zajmujemy się też prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz obsługą kadr i plac, w tym sporządzaniem list wynagrodzeń, prowadzeniem rozliczeń z ZUS czy prowadzeniem dokumentacji pracowniczej.

Zapraszamy do kontaktu.

Nasze usługi

Doradztwo podatkowe
  • Deklaracje podatkowe
  • Optymalizacja podatkowa
  • Rozliczenia publicznoprawne
Informacje dodatkowe
  • Firma ubezpieczona OC
Zasięg działalności
  • Lokalny

Certyfikaty

Opinie

4.8
Liczba opinii: 23
Twoja ocena
Licznik znaków: 0/1000
użytkownik niezalogowany
Wiktor
5.0
31.03.2022
Jako wieloletni klient BUR chciałbym się podzielić moimi przemyśleniami dotyczącymi firmy. Sam prowadzę działalność gospodarczą i to właśnie księgowi spółki pomogli mi dopełnić wszystkich formalności związanych z rozpoczęciem działalności. Od początku BUR zajmuje się też księgowością mojej firmy, co oznacza prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Na księgowych mogę zawsze liczyć, ponieważ są niezwykle dokładni i dotrzymują wszystkich terminów. Przez lata nie było żadnej sytuacji, która naraziłaby mnie na nieprzyjemności ze strony skarbówki albo ZUS-u. Księgowi rozliczają podatki, sporządzają niezbędne deklaracje i reprezentują mnie w kontaktach z US i ZUS. Ponadto biuro rachunkowe odpowiada za prowadzenie spraw kadrowych i płacowych mojej firmy. Zleciłem im uzupełnianie akt osobowych pracowników, przygotowywanie list płac, a także zgłaszanie pracowników do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Podsumowując, nie znam lepszego biura rachunkowego. Zasługują na najwyższą ocenę.
użytkownik niezalogowany
Alicja
4.0
22.03.2022
Polecam każdemu kto prowadzi firmę i potrzebuje fachowej obsługi księgowo-podatkowej. Bardzo dobry kontakt z klientem i terminowa realizacja wszystkich zleceń. Polecam zdecydowanie.
użytkownik niezalogowany
Krzysiek
5.0
15.03.2022
BUR to sprawdzony sposób na porządek w firmowej księgowości. Profesjonalnie wywiązują się tutaj ze swoich obowiązków względem przedsiębiorców. Kompetentna i miła obsługa.
użytkownik niezalogowany
lojalny
5.0
22.05.2021
Biuro rachunkowe z którym współpracuję już od roku. Zajmuje się dla mnie księgowością oraz kadrami i płacami. Obsługa stoi tutaj na bardzo wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm!
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas