Anna Skarła Kancelaria księgowa - platynowy certyfikat profesjonalisty

Anna Skarła Kancelaria księgowa

Firma pozytywnie oceniona w badaniu WeNet Group
Rok założenia: 2013
30-611 Kraków, Wysłouchów 14 lok. 34, woj. małopolskie

O nas

Kancelaria Księgowa, której właścicielką jest Anna Skarła, znajduje się w Krakowie. Biuro na podstawie licencji Ministra Finansów nr 4779/97 od 1997 roku świadczy kompleksowe usługi rachunkowe. Wśród klientów kancelarii znajdują się podmioty gospodarcze różnej wielkości, w tym spółki oraz osoby fizyczne, stowarzyszenia i fundacje. Klienci mogą zlecić przygotowywanie i wysyłanie JPK, czyli jednolitych plików kontrolnych, ewidencjonowanie wyposażenia oraz prowadzenie ewidencji VAT. Oferta kancelarii obejmuje też:
 • ryczałt ewidencjonowany,
 • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
 • prowadzenie ksiąg handlowych.
Klienci mogą również skorzystać z porad podatkowych, rozliczania podatków dochodowych PIT i CIT oraz reprezentowania w postępowaniach przed organami skarbowymi. Na kompleksową ofertę kancelarii księgowej składają się też usługi kadrowo-płacowe. W ramach nich powstają umowy o pracę i umowy cywilnoprawne, rozliczany jest ZUS i składki zdrowotne oraz przygotowywane są listy płac.

Nasze usługi

Usługi księgowe
 • Ewidencja środków trwałych
 • Karta podatkowa
 • Prowadzenie książki przychodów i rozchodów
 • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
 • Roczne rozliczanie działalności
 • Rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego
Obsługa płacowa
 • Deklaracje ZUS
 • Listy płac
 • Rozliczanie PIT
 • Składki ZUS
Obsługa kadrowa
 • Dokumentacja kadrowa
 • Dokumentacja urlopowa
 • Sporządzanie umów o pracę
 • Świadectwa pracy
 • Umowy cywilnoprawne
Doradztwo podatkowe
 • Deklaracje podatkowe
 • Optymalizacja podatkowa
 • Rozliczenia publicznoprawne
Doradztwo biznesowe
 • Zakładanie i rejestracja działalności gospodarczej
 • Zgłoszenia aktualizacyjne
 • Zgłoszenia identyfikacyjne
Informacje dodatkowe
 • Firma ubezpieczona OC
Zasięg działalności
 • Lokalny

Certyfikaty

Opinie

4.9
Liczba opinii: 55
Twoja ocena
Licznik znaków: 0/1000
użytkownik niezalogowany
Arek
5.0
30.03.2022
Polecam! Bardzo profesjonalne usługi księgowe dla firm. Wiedza i kompetencje, a dodatkowo niezwykłe zrozumienie potrzeb klienta. Przyjazna atmosfera komunikacji i współpracy. Doradztwo z najwyższą troską o dobro klienta. Współpracujemy już ponad dwa lata - nawet trudne i zawiłe pomysły oraz zmiany w spółce zostały wprowadzone bezproblemowo. Polecam serdecznie.
użytkownik niezalogowany
Jan
4.0
31.03.2021
Wieloletnie prowadzenie firmy nauczyło mnie, że trzeba współpracować z najlepszymi biurami rachunkowymi. Jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku zostałem klientem Kancelarii Księgowej w Krakowie i do dzisiaj wykonują dla mnie wszystkie niezbędne czynności w zakresie rachunkowości. Przez ponad 20 lat na tak samo dobrym poziomie pozostaje współpraca na linii biuro-klient, co oznacza, że z wszystkimi wątpliwościami mogę się zgłosić osobiście albo zadzwonić i uzyskam potrzebne wiadomości. Kancelaria Księgowa zajmuje się aktualnie dla mnie prowadzeniem księgowości pełnej, ale lata temu, kiedy miałem mniejszą firmę, pomagali mi w zakresie księgowości uproszczonej, co oznacza, że znają się zarówno na prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów, jak i ksiąg handlowych. Wiedzą, jak sporządzać JPK, rozliczać należności podatkowe PIT, CIT i VAT, a także jak prowadzić ewidencję wyposażenia. Co istotne, pomagają także w sprawach kadrowo-płacowych, co oznacza, że m.in. zgłaszają pracowników do ZUS-u.
użytkownik niezalogowany
Artur
5.0
31.03.2020
Od niemal 30 lat prowadzę działalność gospodarczą, a prawie 20 lat współpracuję z tym biurem rachunkowym. Kancelarię wybrałem, ponieważ słyszałem o niej dobre opinie. Postanowiłem zaryzykować i opłaciło się wybranie tego biura. Od początku spodobało mi się, że kontakt pomiędzy klientem, a kancelarią jest taki dobry, a cennik usług całkiem przystępny. Co do usług muszę też stwierdzić, że kancelaria ma rozbudowaną ofertę. Dla mnie zajmuje się nie tylko samą księgowością, ale też usługami kadrowo-płacowymi i doradztwem podatkowym. Dzięki temu mam pewność, że wszystko jest w odpowiedni sposób koordynowane i nie zaskoczy mnie żadna kontrola albo zmiana przepisów. Przykładem takiego działania jest przygotowywanie JPK, czyli jednolitych plików kontrolnych i wysyłanie ich oraz rozliczanie podatków PIT, CIT i VAT. Dzięki korzystaniu z usług biura mam też pewność, że moi pracownicy mają prawidłowo obliczone składki ZUS-owskie i na NFZ oraz odpowiednio przygotowane umowy o pracę i zlecenia.
użytkownik niezalogowany
Franciszek
5.0
14.11.2019
Polecam wszystkim Kancelarię Księgową. Pracownicy Kancelarii to prawdziwe grono fachowców w swojej dziedzinie. Nie muszę martwić się o terminowe i prawidłowe rozliczenie podatķów. Nareszcie frafiłem na biuro bez ukrytych opłat , znające się na rzeczy i zawsze chętne do pomocy w kwestiach podatkowych.
użytkownik niezalogowany
Adrian
5.0
26.02.2019
Chciałbym polecić usługi świadczone przez kancelarię księgową Skarła. Od wielu lat jestem stałym klientem biura i nie mam żadnych negatywnych wspomnień z tym związanych. Wręcz przeciwnie! Uważam, że wszystko stoi na wysokim poziomie. Dzięki pomocy Pani Anny mam porządek w papierach firmy i nie zalegam z żadnymi opłatami do ZUS czy też skarbówki. Księgi przychodów i rozchodów są idealnie uzupełnione, a teczkom pracowników też nic nie brakuje. Wszystkie listy płac, ewidencje zwolnień lekarskich i inne papiery pracownicze są w jak najlepszym porządku. Nie ma żadnych problemów z kontaktem, a cena za usługi jest konkurencyjna, dlatego sądzę, że w Krakowie ta właśnie kancelaria jest najlepszym wyborem.
użytkownik niezalogowany
Dariusz
5.0
03.12.2018
Oddając dokumenty do tej Kancelarii możecie być pewni że zostawiacie je w dobrych rękach. Najpierw uzyskałem pomoc w założeniu firmy i doradztwo w najkorzystniejszej dla mnie formie opodatkowania teraz mam rzetelnie prowadzona księgowość. Nie wyobrażam sobie prowadzenia biznesu bez współpracy z tym biurem.
użytkownik niezalogowany
Ala
5.0
15.07.2018
Firma godna polecenia. Obsługa profesjonalna i rzetelna. Ceny za usługi niewygórowane.
użytkownik niezalogowany
Krzyś
5.0
18.02.2018
Biuro rachunkowe zapewniające najwyższą jakość świadczonych usług, profesjonalne doradztwo oraz obsługę dopasowaną do potrzeb klienta. Sprawnie radzi sobie z prowadzeniem ksiąg handlowych. Pani Anna to prawdziwy ekspert od księgowości i doradztwa podatkowego. Można jej zaufać.
użytkownik niezalogowany
Zygmunt
5.0
03.02.2018
Polecam to biuro rachunkowe. Wspolpracuje juz z nim 3 rok i zawsze moge liczyc na fachowa pomoc i rzetelna obsluge. Poza tym ceny bardzo konkurencyjne a cennik w sposob jasny wyjasnia za co placimy bez ukrytych haczykow.
użytkownik niezalogowany
Mateusz
5.0
17.01.2018
Profesjonalna obsługa i wspaniałe podejście do klienta. Zdecydowanie polecam!
użytkownik niezalogowany
Lucyna Sałata
5.0
17.01.2018
Fachowa pomoc, profesjonalizm i wsparcie w razie wątpliwości. Współpraca od 6 lat.
użytkownik niezalogowany
ANNA K
5.0
17.01.2018
Polecam, kilka osób jest więc na bieżąco wszystko idzie, od dłuższego okresu współpracuje - bez wpadki. Ceny zdrowo-rynkowe.
użytkownik niezalogowany
Anna
5.0
16.01.2018
Usługi rachunkowe na najwyższym poziomie. Służą fachowym doradztwem i redagują pisma i inne dokumenty! Znają się na wszelkich formalnościach i kompleksowo prowadzą księgi. Polecam!
użytkownik niezalogowany
Tomasz
5.0
16.01.2018
Pełen profesjonalizm i najwyższa jakość usług! Po kilku latach współpracy śmiało mogę stwierdzić, że nie zamieniłbym tej Kancelarii na żadne inne biuro księgowe . Polecam każdemu!
użytkownik niezalogowany
Mariusz
5.0
16.01.2018
Bardzo kompetentne i solidne biuro rachunkowe. Polecam !!!
użytkownik niezalogowany
Małgorzata Mucharska Bistro ALANYA
5.0
15.01.2018
Profesjonalna obsługa i wieloletnie doświadczenie. Nieoceniona pomoc i fachowa porada. Szczerze polecam! Współpracuję z biurem od 4 lat.
użytkownik niezalogowany
Grzesiek
5.0
14.01.2018
pomogli mi poukładać firmę po poprzedniej księgowej - polecam.
użytkownik niezalogowany
Darek
5.0
14.01.2018
Polecam, szeroka oferta dla pojedynczych podmiotów i dużych firm, rynkowe ceny, bardzo dobry kontakt (w tym via email) , w zespole kilka osób nie ma problemu z urlopem.
użytkownik niezalogowany
Krzysztof
5.0
30.12.2017
Polecam Kancelarię Księgową. Jestem bardzo zadowolony z obsługi ( prowadzę jednoosobową działalność na książce przychodów i rozchodów)
Zobacz więcej (9)
Artykuły
Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce nie należy do zajęć łatwych. Zwłaszcza kiedy wszystkim zajmujesz się samodzielnie. Łatwo wpaść w pułapki, zwłaszcza w przepisach podatkowych. Kancelaria Księgowa Skarła ma...
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas