Hydroizolacje Piszczek  - złoty certyfikat profesjonalisty

Hydroizolacje Piszczek

Firma pozytywnie oceniona w badaniu WeNet Group
Rok założenia: 1992
57-410 Ścinawka Średnia, Kościuszki 9 lok. 3, woj. dolnośląskie

Dodatkowe dane

O nas

Hydroizolacje Piszczek wykonuje specjalistyczne usługi budowlano-remontowe na terenie powiatów kłodzkiego, wrocławskiego, oławskiego, ząbkowickiego, wałbrzyskiego, świdnickiego, strzelińskiego i dzierżoniowskiego. Siedziba firmy znajduje się w Ścinawce Średniej, w województwie dolnośląskim, a właścicielem jest Dariusz Piszczek. W ramach kompleksowej oferty przedsiębiorstwo dokonuje przeglądów stanu technicznego budynków, w tym określa stopień zasolenia i zawilgocenia. Przystępuje też do takich prac jak:
  • osuszanie budynków,
  • wykonywanie hydroizolacji,
  • renowacja betonowych konstrukcji.
Prace przy osuszaniu prowadzone są m.in. metodą iniekcji grawitacyjnej RENO. W ten sposób osuszane są fundamenty, ściany, piwnice i inne elementy konstrukcyjne budynków. Prace wykonywane są w domach, np. poniemieckich i kościołach . Klienci mogą zlecić naprawę albo wykonywanie nowych poziomych i pionowych izolacji. Do tego firma wykonuje tynki wapienne zewnętrznych ścian i izolacje okienek piwnicznych.

Certyfikaty

Opinie

4.9
Liczba opinii: 34
Twoja ocena
Licznik znaków: 0/1000
użytkownik niezalogowany
Aleksander
5.0
13.10.2021
Chciałbym podziękować firmie Hydroizolacje Piszczek za kompleksową pomoc. Mieszkam w starym, przedwojennym domu, który został solidnie wykonany, ale przez lata jego hydroizolacja zdecydowanie straciła swoje właściwości. Poprosiłem specjalistów o określenie stanu technicznego i zajęcie się naprawą hydroizolacji. Szybko przystąpili do pracy i orzekli, że wilgoć można zatrzymać za pomocą metody RENO. I faktycznie woda przestała się sączyć do piwnicy i podmywać fundamenty. W ramach kompleksowej oferty osuszyli też zawilgocone ściany i podłogi oraz wykonali nowe pionowe i poziome izolacje przeciwwilgociowe. Do tego zajęli się wykonaniem izolacji okienek piwniczych i odnowili zewnętrzne ściany budynku. Położyli na nich estetyczne, wapienne tynki. Całość została przez Hydroizolacje Piszczek wykonana terminowo, z należytą dokładnością i w konkurencyjnych cenach. Wszystko to sprawia, że polecam firmę każdemu.
Artykuły
Każdy, kto choć raz miał do czynienia z wilgocią w domu, dobrze wie, jak złożony jest to problem. Mowa tu nie tylko o kwestiach estetycznych i zdrowotnych, ale przede wszystkim tych związanych z bezpieczeństwem...
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas