Materiał Partnera
3 powody, dla których warto nawiązać współpracę z Biurem Rachunkowym Reginy Brzezińskiej!

3 powody, dla których warto nawiązać współpracę z Biurem Rachunkowym Reginy Brzezińskiej!

Marzysz o założeniu własnej firmy? Niestety musisz wiedzieć, że nie jest to takie proste – osoby prowadzące własne biznesy mają na głowie mnóstwo obowiązków! Zaliczamy do nich m.in. załatwianie spraw podatkowych i finansowych. Często sprawiają one problemy początkującym przedsiębiorcom. Dlatego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom – Biuro Rachunkowe Reginy Brzezińskiej chętnie zajmie się finansami Twojej firmy!

19 lat doświadczenia w księgowości

Samodzielne prowadzenie księgowości nie jest najlepszym pomysłem. Niewielu przedsiębiorców posiada doświadczenie w tej branży, dlatego lepiej zdecydować się na współpracę z dobrym biurem rachunkowym prowadzonym przez Reginę Brzezińską i mieć pewność, że wszystkie sprawy związane z finansami firmy będą dopięte na ostatni guzik. To wspomniane biuro świadczy usługi księgowe już od 2002 roku – zatem możemy mieć całkowitą pewność, że cieszy się ono zaufaniem klientów, natomiast osoby w nim pracujące mają odpowiednie wykształcenie i wiedzę.

Kompleksowa oferta usług księgowych

Na pomoc profesjonalistów z kieleckiego biura rachunkowego możemy liczyć już na etapie zakładania firmy. Pierwszym etapem jest zarejestrowanie firmy przez Internet. Choć mogłoby się to wydawać proste, to jednak czasem sprawia duże problemy! Decydując się na współpracę z nim, eksperci podpowiedzą nam, jak wypełnić wszelkie rubryki szybko, sprawnie i poprawnie. Doradzą nam także najlepszy wariant rozliczania się z fiskusem. Następnie trzeba zająć się załatwianiem formalności w US i ZUS-ie – z tym również nie pozostaniemy sami!

To jednak oczywiście nie wszystkie usługi, jakie znajdziemy w ofercie Biura Rachunkowego Reginy Brzezińskiej. Wśród nich znajduje się również prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, ewidencje VAT, obsługa kadrowo-płacowa, sporządzanie umów o pracę i wiele innych!

Księgowość na najwyższym poziomie!

Aby możliwe było wykonywanie usług księgowych na zadowalającym poziomie, to biura rachunkowe powinny korzystać z najlepszych oprogramowań. Eksperci z Kielc wykorzystują nowoczesny i sprawdzony program, więc wszyscy klienci mogą mieć pewność, że rozliczenia są poprawnie wykonywane, natomiast ich dane są całkowicie bezpieczne. Poza tym warto tutaj dodać, że jest to miejsce, które posiada kwalifikacje umożliwiające prowadzenie ksiąg rachunkowych potwierdzone certyfikatami wydanymi przez Ministra Finansów! Co więcej, jest ono objęte ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

Kategorie
Warto przeczytać
Własna księgowość czy współpraca z biurem rachunkowym? Co się bardziej opłaca
Księgi przychodów i rozchodów, rachunkowe, ewidencje, raporty, obsługa kadr… Wielość i różnorodność zadań związanych z obsługą rachunkową przedsiębiorstwa zawsze wymaga sięgnięcia po pomoc profesjonalisty. Pytanie,...
Chcesz szybko wysłać paczkę do Holandii? Zobacz, jak zrobić to najtaniej!
Holandia jest krajem, do którego Polacy często wyjeżdżają w poszukiwaniu pracy. Chociaż obecnie emigracja zarobkowa nieco się zmniejszyła, wielu rodaków zamieszkało w Holandii na stałe. Jeśli masz w tym kraju krewnych...
Rola księgowości w prowadzeniu firmy
Księgowość jest bardzo ważną częścią działalności każdej firmy. To do jej zadań należy przetwarzanie, przechowywanie i gromadzenie danych, jak również udostępnianie informacji na temat zdarzeń mających wpływ na zmianę...
Kalkulatory
Znajdź biura rachunkowe
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas