Materiał Partnera
 Kompleksowa organizacja pogrzebu i transport dla żałobników - Bożena Witwicka Zakład pogrzebowy

Kompleksowa organizacja pogrzebu i transport dla żałobników - Bożena Witwicka Zakład pogrzebowy

Domy i zakłady pogrzebowe robią wszystko, aby odciążyć rodzinę zmarłego w czynnościach związanych z pochówkiem oraz pomóc w dopełnieniu formalności. Wynika to z głębokich, emocjonalnych przeżyć, które dotykają rodzinę – w tak newralgicznych kwestiach wymagany jest odpowiedni takt i wyczucie. Dowiedz się, w czym może ci pomóc Zakład Pogrzebowy Witwicka i na czym polega kompleksowa obsługa ceremonii pogrzebowych.

Organizacja pochówków na terenie Wrocławia i okolic

Zakład pogrzebowy Bożeny Witwickiej zajmuje się kompleksową organizacją pochówków i ceremonii pogrzebowych w każdym obrządku. Specjaliści zorganizują pogrzeb tradycyjny katolicki, pogrzeb świecki lub pogrzeb wyznaniowy zgodnie z wolą i sugestiami rodziny zmarłego. Tak szeroka oferta jest dla mieszkańców Wrocławia i okolic dużym udogodnieniem, które pozwala godnie pożegnać i pochować zmarłych bez stresu związanego na przykład z poszukiwaniem Mistrza Ceremonii. Ponadto zakład pogrzebowy organizuje ceremonie pochówku Dzieci Utraconych oraz pogrzeby wojskowe. 

Dom pogrzebowy świadczy usługi na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego o 1973 roku, a szerokie doświadczenie i wysokie kompetencje społeczne oraz zawodowe zatrudnianych pracowników gwarantują odpowiedni, podniosły ton uroczystości pogrzebowych. Specjaliści służą szeroką wiedzą w zakresie spraw formalnych oraz profesjonalnym doradztwem przy wyborze artykułów pogrzebowych, takich jak trumny czy urny.

W jaki sposób zakład pogrzebowy pomoże ci w organizacji pochówku?

Kompleksowa pomoc Bożena Witwicka Zakład pogrzebowy obejmuje kolejno odbiór ciała zmarłego z wyznaczonego przez rodzinę miejsca i specjalistyczny transport do domu pogrzebowego oraz przechowanie do czasu pochówku w chłodni. Na życzenie rodziny zmarłego zakład pogrzebowy może także zająć się transportem zwłok z zagranicy do Polski.

Specjaliści oferują także kompleksowe wsparcie w formalnościach związanych ze zgonem i organizacją pogrzebu oraz fachowe doradztwo przy wyborze trumny bądź urny, a także artykułów funeralnych i nagrobków. Fachowa opieka nad rodziną zmarłego i właściwym przebiegiem ceremonii obejmuje także organizację oprawy florystycznej i oprawy muzycznej.

Ponadto zakład pogrzebowy pomaga zorganizować transport dla żałobników, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem w przypadku, kiedy pogrzeb odbywa się np. na cmentarzu oddalonym od kościoła lub inne okoliczności sprawiają, że przemieszczanie się jest utrudnione. Wieloletnia działalność i szerokie kontakty z przedstawicielami różnych branż umożliwiają także pomoc w organizacji stypy.

Opracowanie:
Wrocław, Borowska 254
tel. 71 336 12 65
Kategorie
Warto przeczytać
Kompleksowe usługi pogrzebowe w zakładzie pogrzebowym Animus
Jeżeli po śmierci bliskiej osoby jesteśmy obarczeni koniecznością zorganizowania pogrzebu, stajemy najczęściej przed ogromnym wyzwaniem, do którego bardzo trudno jest się nam zabrać. To zrozumiałe – nie mamy najczęściej...
Zakład pogrzebowy Lilia – ostatnie pożegnanie bez tabu
Zakłady pogrzebowe zajmują się kompleksową organizacją pochówków i dopełnieniem wszelkich formalności z tym związanych. Powierzenie obsługi pogrzebu firmie zewnętrznej to sposób na odciążenie rodziny i efektywną pomoc...
Profesjonalne przygotowanie ciała zmarłego do pochówku
Dzisiaj zakłady pogrzebowe muszą spełniać nie tylko wysokie oczekiwania rodzin zmarłych, co do przygotowania ciała bliskiego do ostatniego pożegnania i pochówku, ale także są zobowiązane do wypełniania restrykcyjnych...
Znajdź zakłady pogrzebowe
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas