Lexis Kancelaria doradztwa podatkowego Maria Magdalena Korkuć-Sawostianik - złoty certyfikat profesjonalisty

Lexis Kancelaria doradztwa podatkowego Maria Magdalena Korkuć-Sawostianik

Firma pozytywnie oceniona w badaniu WeNet Group
Rok założenia: 1997
70-206 Szczecin, Dworcowa 7 lok. 1, woj. zachodniopomorskie

O nas

Kancelarię doradztwa podatkowego Lexis znajdą Państwo w Szczecinie. Działalność prowadzimy od 1992 roku. Kancelarią zarządza Maria Magdalena Korkuć-Sawostianik. Działamy na podstawie wpisu na listę doradców podatkowych nr 01484 z dnia 15.09.1997 roku. Posiadamy ubezpieczenie OC z tytułu wykonywanego zawodu.

Zapewniamy usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Pracują u nas doświadczeni księgowi, posiadający Świadectwo Kwalifikacyjne, wydane przez Ministra Finansów, a także prawnicy, którzy specjalizują się w prawie podatkowym, prawie ubezpieczeń społecznych i prawie pracy oraz prawie gospodarczym. Zatrudniamy też osoby z wykształceniem ekonomiczno-finansowym, zarządczym.

Klientom zapewniamy doradztwo prawne obejmujące przedmiotowo zakres postępowania przed ZUS. Udzielamy również porad w zakresie innych spraw związanych z rejestracją, zmianą przedmiotu działalności, zmianą umowy czy statutu spółki. Dodatkowo sporządzamy opinie i udzielamy porad prawnych z zakresu prawa podatkowego.

Nasze usługi

Doradztwo podatkowe
  • Deklaracje podatkowe
  • Optymalizacja podatkowa
  • Rozliczenia publicznoprawne
Informacje dodatkowe
  • Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
  • Firmy jednoosobowe
  • Firmy krajowe
  • Spółki cywilne
  • Spółki jawne
  • Spółki partnerskie

Certyfikaty

Opinie

4.9
Liczba opinii: 32
Twoja ocena
Licznik znaków: 0/1000
użytkownik niezalogowany
Tymek
4.0
30.04.2021
Długo szukałem dobrej kancelarii, której pracownicy doskonale znają się na podatkach. Natrafiłem na Lexis całkowicie przypadkowo. Zainteresowałem się ich ofertą i postanowiłem wyprobować. Pozytywnie się zaskoczyłem. Zapewnili mi wielkie wsparcie w zakresie interpretacji przepisów aktów normatywnych. Sprawdzili też, czy dobrze wypełniłem dokumentację i ewidencje księgowe. Zdecydowanie polecam Lexis.
użytkownik niezalogowany
Ewa
5.0
11.05.2020
Współpracę z Lexis uważam za wyjątkowo udaną. Właściwie już przy pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam na osoby, które wiedzą o czym mówią i mają ogromne doświadczenie związane z prawem podatkowym. Bardzo dobrze mi doradzili co powinnam zrobić, zdecydowałam się też powierzyć im kwestie rachunków firmy i również się nie zawiodłam. Po prostu w każdej dziedzinie jaką się zajmują reprezentują najwyższy poziom. Serdecznie polecam, świetna kancelaria.
Artykuły
Lexis Kancelaria Doradztwa Podatkowego to firma zatrudniająca specjalistów, którzy świadczą usługi obejmujące wiele zagadnień m.in. prawo pracy, ubezpieczenia społeczne czy prawo handlowe. Zanim jednak zdecydujemy się...
Nieustannie zachodzące zmiany w przepisach prawa pracy, niejasne i niejednoznaczne formułowanie i interpretowanie organów podatkowych i ich rozbieżne stanowiska sprawiają, że pojawiają się liczne wątpliwości. Działając...