Lexis Kancelaria doradztwa podatkowego Maria Magdalena Korkuć-Sawostianik - złoty certyfikat profesjonalisty

Lexis Kancelaria doradztwa podatkowego Maria Magdalena Korkuć-Sawostianik

Firma pozytywnie oceniona w badaniu CS Group
Rok założenia: 1997
70-206 Szczecin, Dworcowa 7 lok. 1, woj. zachodniopomorskie

Dodatkowe dane

Pozycja w wyniku:
Szczecin 1
woj. zachodniopomorskie 1

O nas

Kancelarię doradztwa podatkowego Lexis znajdą Państwo w Szczecinie. Działalność prowadzimy od 1992 roku. Kancelarią zarządza Maria Magdalena Korkuć-Sawostianik. Działamy na podstawie wpisu na listę doradców podatkowych nr 01484 z dnia 15.09.1997 roku. Posiadamy ubezpieczenie OC z tytułu wykonywanego zawodu.

Zapewniamy usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Pracują u nas doświadczeni księgowi, posiadający Świadectwo Kwalifikacyjne, wydane przez Ministra Finansów, a także prawnicy, którzy specjalizują się w prawie podatkowym, prawie ubezpieczeń społecznych i prawie pracy oraz prawie gospodarczym. Zatrudniamy też osoby z wykształceniem ekonomiczno-finansowym, zarządczym.

Klientom zapewniamy doradztwo prawne obejmujące przedmiotowo zakres postępowania przed ZUS. Udzielamy również porad w zakresie innych spraw związanych z rejestracją, zmianą przedmiotu działalności, zmianą umowy czy statutu spółki. Dodatkowo sporządzamy opinie i udzielamy porad prawnych z zakresu prawa podatkowego.

Nasze usługi

Doradztwo podatkowe
  • Deklaracje podatkowe
  • Optymalizacja podatkowa
  • Rozliczenia publicznoprawne
Informacje dodatkowe
  • Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
  • Firmy jednoosobowe
  • Firmy krajowe
  • Spółki cywilne
  • Spółki jawne
  • Spółki partnerskie

Certyfikaty

Opinie

4.9
Liczba opinii: 27
Twoja ocena
Licznik znaków: 0/1000
użytkownik niezalogowany
Tymek
4.0
30.04.2021
Długo szukałem dobrej kancelarii, której pracownicy doskonale znają się na podatkach. Natrafiłem na Lexis całkowicie przypadkowo. Zainteresowałem się ich ofertą i postanowiłem wyprobować. Pozytywnie się zaskoczyłem. Zapewnili mi wielkie wsparcie w zakresie interpretacji przepisów aktów normatywnych. Sprawdzili też, czy dobrze wypełniłem dokumentację i ewidencje księgowe. Zdecydowanie polecam Lexis.
użytkownik niezalogowany
Ewa
5.0
11.05.2020
Współpracę z Lexis uważam za wyjątkowo udaną. Właściwie już przy pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam na osoby, które wiedzą o czym mówią i mają ogromne doświadczenie związane z prawem podatkowym. Bardzo dobrze mi doradzili co powinnam zrobić, zdecydowałam się też powierzyć im kwestie rachunków firmy i również się nie zawiodłam. Po prostu w każdej dziedzinie jaką się zajmują reprezentują najwyższy poziom. Serdecznie polecam, świetna kancelaria.