Lexis Kancelaria doradztwa podatkowego Maria Magdalena Korkuć-Sawostianik - złoty certyfikat profesjonalisty

Lexis Kancelaria doradztwa podatkowego Maria Magdalena Korkuć-Sawostianik

Firma pozytywnie oceniona w badaniu WeNet Group
Rok założenia: 1997
70-206 Szczecin, Dworcowa 7 lok. 1, woj. zachodniopomorskie

O nas

Maria Magdalena Korkuć-Sawostianik jest doradcą podatkowym. W Szczecinie prowadzi Kancelarię Doradztwa Podatkowego Lexis. Właścicielka kancelarii od 1992 roku zajmuje się sporządzaniem pisemnych opinii i udzielaniem ustnych porad dotyczących przepisów podatkowych. Maria Magdalena Korkuć-Sawostianik oferuje porady dotyczące takich podatków jak:
 • PIT,
 • CIT,
 • VAT,
 • akcyza,
 • podatek od czynności cywilnoprawnych.
Doradca podatkowy reprezentuje także klientów przed organami skarbowymi i w sądach administracyjnych. Ponadto właścicielka kancelarii ocenia prowadzenie dokumentów księgowych oraz podejmuje się prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Klienci mogą też uzyskać wsparcie w zakresie prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych i prawa handlowego. Oferta obejmuje prowadzenie kadr i płac, porady związane z ZUS, a także informacje dotyczące zakładania działalności gospodarczej.

Dodatkowe informacje dotyczące Kancelarii Doradztwa Podatkowego Lexis, klienci mogą uzyskać e-mailowo oraz telefonicznie.

Nasze usługi

Doradztwo podatkowe
 • Deklaracje podatkowe
 • Optymalizacja podatkowa
 • Rozliczenia publicznoprawne
Informacje dodatkowe
 • Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
 • Firmy jednoosobowe
 • Firmy krajowe
 • Spółki cywilne
 • Spółki jawne
 • Spółki partnerskie

Certyfikaty

Opinie

4.9
Liczba opinii: 35
Twoja ocena
Licznik znaków: 0/1000
użytkownik niezalogowany
Wojciech
5.0
30.04.2022
Doradztwo podatkowe na wysokim poziomie i wiele innych usług dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Od lat 90. ubiegłego wieku jestem klientem Kancelarii Doradztwa Podatkowego Lexis i nie zamierzam tego zmieniać. Tutaj uzyskałem wsparcie, kiedy planowałem założenie działalności gospodarczej i to nie tylko w zakresie formalności, ale też w kwestii najkorzystniejszej formy opodatkowania. Mogę też zawsze liczyć na precyzyjne porady i interpretacje dotyczące podatków dochodowych, podatku od towarów i usług, a także akcyzy, podatku od czynności cywilnoprawnych i podatków lokalnych. W razie potrzeby mam też pewność, że będę reprezentowany przed organami skarbowymi i sądami administracyjnymi. Do tego kancelaria prowadzi moją księgowość, a także kadry i płace. Cenię też sobie porady prawne w zakresie prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych i prawa handlowego. Wszystko jest dokładnie wyjaśnianie i na dodatek terminowo, więc nie mam żadnych problemów z urzędami.
użytkownik niezalogowany
Tymek
4.0
30.04.2021
Długo szukałem dobrej kancelarii, której pracownicy doskonale znają się na podatkach. Natrafiłem na Lexis całkowicie przypadkowo. Zainteresowałem się ich ofertą i postanowiłem wyprobować. Pozytywnie się zaskoczyłem. Zapewnili mi wielkie wsparcie w zakresie interpretacji przepisów aktów normatywnych. Sprawdzili też, czy dobrze wypełniłem dokumentację i ewidencje księgowe. Zdecydowanie polecam Lexis.
użytkownik niezalogowany
Ewa
5.0
11.05.2020
Współpracę z Lexis uważam za wyjątkowo udaną. Właściwie już przy pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam na osoby, które wiedzą o czym mówią i mają ogromne doświadczenie związane z prawem podatkowym. Bardzo dobrze mi doradzili co powinnam zrobić, zdecydowałam się też powierzyć im kwestie rachunków firmy i również się nie zawiodłam. Po prostu w każdej dziedzinie jaką się zajmują reprezentują najwyższy poziom. Serdecznie polecam, świetna kancelaria.
Artykuły
Lexis Kancelaria Doradztwa Podatkowego to firma zatrudniająca specjalistów, którzy świadczą usługi obejmujące wiele zagadnień m.in. prawo pracy, ubezpieczenia społeczne czy prawo handlowe. Zanim jednak zdecydujemy się...
Nieustannie zachodzące zmiany w przepisach prawa pracy, niejasne i niejednoznaczne formułowanie i interpretowanie organów podatkowych i ich rozbieżne stanowiska sprawiają, że pojawiają się liczne wątpliwości. Działając...
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas