Fudal Kamil Fudali - złoty certyfikat profesjonalisty

Fudal Kamil Fudali

Firma pozytywnie oceniona w badaniu WeNet Group
Rok założenia: 2016
32-431 Stróża 47, woj. małopolskie

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź

O nas

Prowadzimy firmę Fudal, której siedziba znajduje się w Stróży, w powiecie myślenickim, w województwie małopolskim. Właścicielem firmy jest Kamil Fudali, działalność rozpoczęliśmy w 2016 roku. Zajmujemy się usługami związanymi z docieplaniem mieszkań, budynków wielorodzinnych, bloków mieszkalnych, domów jednorodzinnych oraz obiektów użytkowych. Oferujemy układanie płytek na tarasach i balkonach, wstawienie stolarki okiennej oraz montaż systemów hydroizolacji fundamentów, tarasów lub balkonów.

Znajdą Państwo u nas:
  • środki do ochrony metalu,
  • impregnaty do drewna,
  • zaprawy,
  • farby,
  • grunty,
  • silikony,
  • fugi,
  • kleje.
Sprzedajemy systemy do montażu wełny mineralnej, systemy do montażu styropianu, kleje do siatek, silikony, piany, kołki i wiertła.
Znajdą Państwo u nas systemy elewacyjne, materiały pomocnicze oraz chemię budowlaną, elementy niezbędne do ocieplenia, wyciszenia i zabezpieczenia poddaszy, dachów i fundamentów oraz ścian. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Certyfikaty

Opinie

4.8
Liczba opinii: 106
Twoja ocena
Licznik znaków: 0/1000
użytkownik niezalogowany
Jarek
5.0
22.05.2022
Sprawdzona firma od termomodernizacji budynków. Wykonali u mnie docieplenie oraz elewację. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonanych prac. Polecam każdemu, kto chce docieplić dom jednorodzinny.
użytkownik niezalogowany
Mariusz
5.0
22.01.2022
Fachowcy w zakresie realizacji prac budowlanych, wykonywali dla nas termoizolację domu jednorodzinnego. Wszelkie prace przeprowadzone bardzo sprawnie, doskonale nam doradzili. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu, już widzimy różnicę w rachunkach za ogrzewanie! Polecam współpracę z tą firmą, to specjaliści w swojej dziedzinie.
Artykuły
Elewacja to niemalże wizytówka każdego domu. Planując wykończenie budynku, powinniśmy zatem szczególnie zastanowić się nad wyborem odpowiedniego materiału elewacyjnego. Ważne jest, aby spełniał on funkcję zarówno...
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas