Geo Mont Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kamil Beker - złoty certyfikat profesjonalisty

Geo Mont Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kamil Beker

Firma pozytywnie oceniona w badaniu WeNet Group
Rok założenia: 2005
33-230 Szczucin, Kościuszki 61, woj. małopolskie

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź

O nas

Sprzedaż stolarki otworowej renomowanych producentów oraz produkcja i handel osłonami okiennymi to specjalność Geo-Mont. Firma, której właścicielem jest Kamil Beker, mieści się w Szczucinie, w województwie małopolskim. Od 2005 roku klienci firmy mogą zakupić i zlecić montaż takich elementów wykończeniowych jak:
  • okna,
  • okna dachowe,
  • drzwi wejściowe,
  • drzwi wewnętrzne,
  • drzwi balkonowe.
Okna montowane przez Geo-Mont mają profile PCV, drewniane albo aluminiowe. Wyróżniają się dobrymi parametrami termoizolacyjnymi oraz mogą być wykończone parapetami i osłonami. Parapety dzielą się na zewnętrzne stalowe i aluminiowe oraz wewnętrzne, m.in. z drewna, kamienia i PCV. Osłony przeznaczone do okien to moskitiery, rolety, żaluzje i plisy.

Uzupełnieniem oferty są bramy garażowe ocieplane i nieocieplane. Dzielą się na uchylne, dwuskrzydłowe, roletowe i segmentowe.

Wszystkie elementy sprzedawane są w konkurencyjnych cenach, a ustalony czas realizacji zlecenia jest przez Geo-Mont zawsze dotrzymywany.

Certyfikaty

Opinie

4.9
Liczba opinii: 154
Twoja ocena
Licznik znaków: 0/1000
użytkownik niezalogowany
Emil
5.0
20.01.2022
Niedawno miałem przyjemność skorzystać z usług Geo-Mont i chciałbym podzielić się swoimi odczuciami związanymi wykonanym przez nich zleceniem. Muszę nadmienić, że niedawno kupiłem dom, który nadawał się do generalnego remontu, a jednym z najważniejszych punktów mojego planu odnowienia wnętrza była wymiana stolarki otworowej. Geo-Mont sprzedaje okna o dobrych parametrach termoizolacyjnych, więc posłuchałem się ekspertów i zamówiłem okna o profilach z PCV. Wstawili je nie tylko na parterze, ale też na poddaszu, gdzie potrzebne było okno dachowe. Razem z oknami zamontowali parapety zewnętrzne i wewnętrzne oraz osłony. Doceniam zarówno rolety i żaluzje chroniące przed promieniami słonecznymi, jak i moskitiery. Dzięki nim żadne owady nie wlatują do pomieszczeń. Okna były chyba najważniejsze, ale firma zamontowała też nowe drzwi wejściowe, drzwi na ogród i drzwi wewnętrzne. Wszystkie są solidne i estetycznie wyglądają. Pasują do odnowionego wnętrza, dlatego wystawiam mocne 5.
Artykuły
Jeśli poszukujesz firmy specjalizującej się w sprzedaży wysokiej jakości okien oraz drzwi, Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Geo-Mont to dobry wybór. Szeroka oferta firmy i wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i...
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas