Olbud Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowo-transportowe Zbigniew Gąsiorowski - złoty certyfikat profesjonalisty

Olbud Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowo-transportowe Zbigniew Gąsiorowski

Firma pozytywnie oceniona w badaniu WeNet Group
Rok założenia: 2004
10-687 Bartążek, Liściasta 11, woj. warmińsko-mazurskie

O nas

Siedziba przedsiębiorstwa Olbud jest zlokalizowana w Bartążku, w powiecie olsztyńskim, w województwie warmińsko-mazurskim. Właścicielem jest Zbigniew Gąsiorowski.

Naszą specjalnością jest wykonawstwo robót instalacyjnych i ziemnych. W ofercie mamy między innymi wykopy pod fundamenty, w tym:
  • wykopy wąskoprzestrzenne,
  • wykopy szerokoprzestrzenne,
  • wykopy jamiste.
Ponadto wykonujemy wykopy pod drenaże i zajmujemy się niwelacją terenu. Zapewniamy budowę przyłączy i sieci wod-kan od podstaw. Realizujemy też wykopy pod: bloki mieszkalne, obiekty użyteczności publicznej, warsztaty samochodowe, domy jednorodzinne, domy wielorodzinne, magazyny, hale wielkopowierzchniowe.

Uzupełnienie oferty to przydomowe oczyszczalnie ścieków. W tym zakresie wykonujemy zbiorniki na ścieki dla osób prywatnych, firm i deweloperów. Przeprowadzamy roboty ziemne oraz zajmujemy się instalacją potrzebnych urządzeń.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Certyfikaty

Opinie

5.0
Liczba opinii: 7
Twoja ocena
Licznik znaków: 0/1000
użytkownik niezalogowany
Jędrzej
5.0
12.04.2022
Solidna, rzetelna firma. Ekipa doskonale zna się na robotach ziemnych. Prace wykonane starannie. Nie mam się do czego przyczepić. W razie potrzeby z pewnością ponownie skorzystam z ich usług. Polecam stuprocentowo. Z mojej strony pełna satysfakcja.
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas