Systal-Blach Sylwester Kwarciak - platynowy certyfikat profesjonalisty

Systal-Blach Sylwester Kwarciak

Firma pozytywnie oceniona w badaniu WeNet Group
Rok założenia: 2017
Kawec 53, 32-414 Gruszów, woj. małopolskie

O nas

Sylwester Kwarciak jest właścicielem firmy Systal-Blach, której siedziba mieści się w Gruszowie, w województwie małopolskim. Swoją działalność rozpoczęła ona w 2017 roku i od tego czasu cieszy się bardzo dobrą opinią wśród wielu klientów.

Firma zajmuje się produkcją garaży. Wykonuje trwałe i solidne konstrukcje stalowe, które tworzone są z wysokiej jakości profili zamkniętych stalowych bądź ocynkowanych. Wszystkie elementy profili zamkniętych stalowych malowane są specjalną farbą, aby zabezpieczyć je przed czynnikami zewnętrznymi i korozją.

W ofercie znajdują się między innymi:
  • garaże,
  • bramy garażowe,
  • wiaty,
  • hale,
  • schowki.
Systal-Blach tworzy przede wszystkim garaże obite blachą drewnopodobną w kolorze złoty dąb jasny, złoty dąb ciemny i orzech. Ich ściany obite są blachą elewacyjną lub trapezową. Konstrukcje mogą być wyposażone w bramę garażową w różnej konfiguracji oraz okno i drzwi. Dach natomiast może być dwuspadowy, ze spadem na lewo lub prawo, tył lub przód.

Zapraszamy.

Certyfikaty

Opinie

4.7
Liczba opinii: 11
Twoja ocena
Licznik znaków: 0/1000
użytkownik niezalogowany
Romek
4.0
27.12.2021
Bardzo dobra firma! Sprawnie uporali się z wykonaniem na moje zamówienie garażu obitego blachą drewnopodobną. Konstrukcja prezentuje się naprawdę świetnie. Wybrałem wariant w kolorze złotego dębu jasnego. Jestem bardzo zadowolony. Garaż przestronny, dużo pomieści. Polecam!
Artykuły
Garaż przy domu jednorodzinnym to rozwiązanie, które niesie ze sobą szereg korzyści – zarówno pod względem wygody, jak i funkcjonalności jego użytkowania. Może pełnić funkcję miejsca do przechowywania różnych domowych i...
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas