Majster-Glass Szklarstwo Paweł Sieroń - złoty certyfikat profesjonalisty

Majster-Glass Szklarstwo Paweł Sieroń

Firma pozytywnie oceniona w badaniu WeNet Group
Rok założenia: 1993
51-503 Wrocław, Krzysztofa Kolumba 14, woj. dolnośląskie

O nas

Wrocławska firma Master Glass prowadzona jest przez Pawła Sieronia od 1993 roku i zajmuje się obróbką szkła.

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w cięciu, gięciu i wierceniu szkła przezroczystego, kolorowego i nieprzezroczystego na żądane wymiary. Ponadto oferuje piaskowanie grafiki, szlifowanie i usługi laminowania. Produkty, które są w ten sposób wytwarzane to między innymi:
  • balustrady balkonowe,
  • balustrady schodowe wewnętrzne i zewnętrzne,
  • kabiny prysznicowe,
  • schody szklane,
  • podłogi szklane,
  • gabloty szklane,
  • szkło kominkowe,
  • podesty szklane.
Ponadto w zakładzie wytwarzane są panele szklane do kuchni, blaty szklane do stołów i stolików oraz drzwi przesuwne i skrzydłowe wraz ze ściankami ze szkła, sprawdzające się zarówno w domach, jak i w obiektach biurowych. Majster Glass wykonuje także artystyczne lustra w standardowych i niestandardowych kształtach i witryny sklepowe.

Szczegółowa oferta dostępna na stronie WWW.

Certyfikaty

Opinie

4.8
Liczba opinii: 25
Twoja ocena
Licznik znaków: 0/1000
użytkownik niezalogowany
Lidka
5.0
26.12.2021
Długo zastanawiałam się nad tym, jak wykończyć w kuchni ścianę pomiędzy dolną a górną zabudową. Szukałam opinii w Internecie i wśród znajomych. Nie mam zbyt wiele czasu na sprzątanie, ale nie lubię bałaganu, dlatego zależało mi, żeby znaleźć taki materiał, który pozwoli na łatwe utrzymanie czystości. Wiele osób polecało mi panele szklane. I tak trafiłam do firmy Master Glass - prawdziwych specjalistów w świecie obróbki szkła. Ostatecznie utwierdzili mnie w mojej decyzji. Przedstawili wszystkie plusy i minusy paneli szklanych. Problem pojawił się natomiast przy wyborze wzoru, bo mają naprawdę duży asortyment i możliwości :) Zdecydowałam się na wzór i kolorystykę kontrastującą z frontami szafek. Wybrałam czarne szkło, bo szafki mam białe, z delikatnym wzorkiem w drobne romby. Pomimo tego, że jest to ciemny kolor, to dzięki temu wzorkowi nie widać zabrudzeń i tłuszczu. Dodatkowo panele są bardzo łatwe w czyszczeniu. Wystarczy umyć je płynem do szyb. Polecam zdecydowanie!
Jak nie tracić klientów?

Jak nie tracić klientów? Podpowiadamy!

Reklamuj się u nas